Skocz do zawartości

scena 2d: okładka do plyty hip-hopowej


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

acidboyXL- no wlasnie mialem wczesniej troche jasniejsza i wydawala mi sie za mdla jeszcze sobie pokukam, dzx

batou - jep troszke tak wyszlo ...pewnie jeszcze przez te poryte biale tlo ale bez tego nie przykola by uwagi ..dopiero sie szkole ... pierwsze koty za ploty :D

imaginner - chodzi ci o te krechy na kotach ?? czy te biale w tle ? (a tak poza tym piescisz moje uszy heh)

m@ti- wlasnie chcialem go takiego zeby czarnego troche przypominal ;)(ale sprawdze jak bedzie sie mial po kuracji rozjasniajacej heh)

leru - dzx

dzudzu - wrociles ;)

poz

 

aaa bym zapomnial to projekciki do loga zespolu ...nazywaja sie "ripakt", jeszcze rozmyslam ....

logo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

little ninja próbowałeś obdarzyc ich oczami?

(bo wydaje mi się że są raczej straszni przez te czarne dziury,a może mi sie wydaje)

rozluźniłbym trochę atmosferę

jest trochę schizofrenicznie(a może tak ma być)

kolorki git

tło jest jak dla mnie zupełnie nie trafione,kojarzy mi sie z pasami dla pieszych,może od prawej jakiś kolor wesoły przechodzący w te szarości

zrobisz jak uważasz i tak będzie git:)

ja bym dodał jeszcze dym wydostający się z nosa gościa ze szlugiem,który wyglądałby jak dym z dyszy startującego wahadłowca;)he he

 

logo spox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieczec jest super nic dodac nic ujac :) ... Napis rowniez powiem Ci ze nie mialem na niego zadnego konceptu ... ale wyglada fajnie :) chcialbym to tylko teraz zobaczyc juz na okladce ... bo teraz Ciezko powiedziec, wiem ze logo bedzie zawsze takie samo na kazdej okladce :) ale jakos musial bym to ujzec na okladce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sie tam moze za bardzo nie znam na andergrandowych produkcjach ale wydaje mi sie ze korekty typu "o ton ciemniej" nie mają sensu, bo i tak w druku inaczej wyjdzie... no chyba ze chopaki planuja offset z probami i te sprawy...

 

 

a co do logo - to jak na razie za skomplikowane imho - jeszcze troche to druga okladke zrobisz :P

to nizej nadawaloby sie na naklejke na plyte

 

pozdro szejset (lol)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm powiem ci szeryf ze czuje o co ci chodzi, ale wlasnie taki malolata podrzsucil mi plyte w tym stylu jak mowisz czarnobilala z logiem na srodku...moze troche odmiany by sie przydalo?(a zreszta chlopaki mieli r/zyczenie zeby bylo kolorowo, no to jest ;))

 

heh a moze inaczej to slonko wycentrowane z logiem na dole w pasku hehe moze na 2 plyte...

 

poz

 

ps no nie zauwazylem tej linijki na koncu..to znaczy ze mamy takie samo poczucie ...powiedzmy ;] ... no to teraz spotkac sie to nasze przeznaczenie heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cmx - ma racje, zreszta w kazdej muzyce mozna odnalezc cos dla siebie trzeba tylko odpowiednio sluchac...nienawidze bezmyslnej glupoty podpozadkowania sie jednemu stylowi...to jest najszybsza droga do "gluchoty"(jesli chodzi o muze ;))

 

oki a teraz updejcik co powiecie o tym ??? mysle ze dalem wiekszy oddech przez zmiane tla no i co z uklade u gory czy na dole?

 

okladki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez tak mysle , ale chyba zapomniales o kazakim logu co ? :) , uwazam rowniez ze napis (nazwa zespolu) powinna byc bardziej czytelna.

 

nie lepiej by bylol tak ?: (mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko ?) nie wiem czy slusznie czy nie ...

okla.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani jedno ani drugie; logo w lewym dolnym rogu a napis na górze; oczywiście w takim wypadku symol trzeba by jakoś wydobyć przed obrazek, tylko sam nie wiem jak :) moze kolorem? :)

 

no i te chmurki, dałeś wiecej oddechu ale oko ucieka z okładki, w poprzedniej wersji droga ucieczki była zamknięta.

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek dzx za pomysl bardzo mi sie spodobal wiec go gwiznalem heh

 

przykro mi ale gora zarzyczyla sobie napis na dole i na gorze drukowanymi no i korekte z rozjasnieniem skory i szczerby w zebach, no i zgadzaja sie z dzudzu co do tla ale ja wciaz nie jestem przekonany stad 2 wersje ;)

 

poz

 

koncowa6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) jeśli musisz gnieść ten rysunek między tymi 2-ma czarnymi bloczkami to już wolę pierwszą wersję; oko nie ucieknie, bo czarny bloczek zamyka drogę ucieczki a w tym ścisku obrazek aż krzyczy o przestrzeń; no i nie rozjaśniaj skóry, gubisz przez to w pewien sposób wrażenie bliższych i dalszych planów; z jaśniejszą skórą wszystko jest zbite :(

 

trochę nie czaję tej konwencji imadła z tymi czarnymi bloczkami, ale ogólnie jest lux.

yo

 

ps.chodzilo mi raczej o coś takiego, tylko logo trza by było jakoś pokolorować albo cuś, by wyszlo nieco do przodu,

no i może coś z nazwą zespołu ... sam nie wiem co, ale żeby nie ściskać tak obrazka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo elo ninja :P koncowa10.jpg zarządza ale ta MaszynaAEG.ttf nie pasuje trochę. Tak samo jak te prostokąty :/ może usuń ten na gorze, wkomponuj nazwe zespołu na dół (nad nazwą płyty np) a logo albo niech zostanie jak jest albo niech troche wystaje ponad ramkę. Chociaż myślę, że z logo to akurat jest ok :)

 

Jeśli chodzi o sam ART to jest świetny i chyba najlepsze kolory są właśnie tu dobrane :). Super to wygląda, czyste, ale ładne nawet bardzo. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo szeryf ...alez ty misiu, mi to powtarzasz caly czas (skurczysynu :D)...hmm gdzie ta przerobka polsacie jeden heh

sam rysunek jest... ma duzy potencjal. ale kolorki to jak z najmniejszego zestawu farbek a i tak prosto z t(d)upki. wez sobie jakies fajne foty poszukaj na necie i pickerem probkuj kolory a layout daj komus innemu zrobic :D

odwroc sobie ta okladeczke o 180 stopni i pomysl czy nadal uwazasz ze jest taka ladna :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz szeryfo ja jestem swiadom minusow i co do kolorow (chociaz kolory nie maja byc wyszukana gama barw, chyba nie widziales tego typu rys-zreszta juz gdzies tu padlo mr cartoon wiec sobie looknij chlopie)co do lejaltu to moze i kicha ale mecze sie sam i nic nie bede oddawal cala okladka od poczatku do konca bedzie w moim wykonaniu i ja za nia bede swiecil oczkami

 

tak wyglada sprawa ... zaproponowalbys cos a nie po proznicy

grrr

 

poz

 

ps lejalt w tych sprawach tez zreszta nie jest wyszukany, a ze lepszy to inna sprawa przyklady dobrych lejaltoe do tego typu obrazkow poprosze ...wrzycac kto ma cos pod reka chetnie sobie popatrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee szeryfa jest malo graficiarska heh

ech dzudzu powoli zaczyna mi sie to przejadac ;)...hmm ale prawdziwi mamafakerzy walcza do konca jep

poz

ps chyba na jakis czas wroce do ilustracji ktora nie wywolywala tyle emocji...no moze oprocz szeryfa ktory w kazdym topiku mobilizuje mnie do powrotu na ring hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ci moge powiedziec dla mnie super. Rady Szeryfa sa trafne , ale raczej nie robil bym tego dla siebie tylko pod zleceniodawce lecz doswiadczenie zawsze sie przyda :)

 

Moze bys przekrzywil napis "ripakt" , cholera dziwne uczucia :|

 

ps. Szeryfu ty sypiasz kiedys ? a moze postawiles sobie ansłer bota ?

aaaaaaaa juz kumam Pan Szeryf Czcionka zawsze na strazy ladu i pieknosci na forum :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Za bardzo ściśnięty obrazek wyszedł Ci teraz... Spróbuj może tą ścianę wrzucić jako tło.. może jak graf wyjdzie ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności