Skocz do zawartości

Lamborghini Reventon


ciacho191

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Po bardzo długiej przerwie od forum, spowodowaną rozwojem w karierze, oraz z racji posiadania wolnego czasu, postanowiłem pomodelować nieco dla siebie.

 

Zamierzam jak najdokładniej odwzorować Reventona, nawet jakby mi to miało zająć rok ;)

Na pierwszy ogień poszły przepiękne felgi, podczas renderingu zauważyłem już kilka błędów, ale to tam kilka minut i poprawione :)

 

Mam nadzieje, że będziecie często tu wpadali i płynęli ze mną na tej tratwie :>

8wRsAso.jpg

 

 

[ATTACH=CONFIG]91864[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem na czym wy się wzorujecie robiąc tą felgę ale napewno nie na oryginalnych zdjeciach. Myślę że to nie kilka minut a trochę więcej, przedewszystkim felga jest za chuda ona ku środkowi robi sie grubsza na głębokość. karbonowe nakladki nie sa dopasowane a poza tym pod nimi tez jest felga a u ciebie prześwituje tło. Sruby wyglądają inaczej, przyjżyj się dokładnie. No i najwazniejsze, środek felgi z śrubami nie jest taki płaski.... przecież on jest zagłebiony do środka a dzióry na śruby są na ukośnej sciance. To już szczegół ale opona Ci zjechała z felgi, felga nie wystaje tak dalego z opony. aha i ramie felgi nie idzie po całej głębokości felgi aż na druga strone, teraz w środku to wygląda jak bęben pralki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności