Skocz do zawartości

[exterior] dom jednorodzinny


rdawlud

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Światło trawa super, kadrowanie naprawdę fajne, przydałyby się mocniejsze subdividy w cieniowaniu, i z materiałem na ścianach i na okładzinie troszkę przesadziłeś z jego chropowatością, no i te rynny. Rafale wielki plusior za postęp jaki pokazujesz w każdej kolejnej pracy ale za rynny to się należy ....... :) Wymodeluj sobie sam ładny zestaw elementów rynnowych a nie ten system od batzala no i ich materiał jest mało rynnowy troszkę by się przydało refleksów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód tak jakby lewituje, ale możliwe że tak to wygląda przez bardzo mocne cienie.

Nigdy nie robiłem komercyjnie wizek więc mam pytanie co do trawy. Klienci chcą takie trwaniki na wizkach? Z naszego (grafików) punktu widzenia wygląda to bardzo dobrze, ale dla potencjalnego odbiorcy będzie to raczej trochę zaniedbany trawnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

skalpel3d, nie mam Batzala, sam je modelowałem ;) nawet odstępy mocowań zrobiłem co 50 cm jak powinny być ;) materiał z kolei prawie skopiowałem od Sergio Merecesa, na matowe ciemne aluminum http://www.ronenbekerman.com/making-of-garden-office/ , ale masz rację powinienem w post pro lekko podciągnąć refleksy. Tak samo poprawiłem opony bo też średnio zawsze wyglądały.

 

Dynamico,marcin88, dzięki. Też widzę progres w porównaniu do ostatnich prac ale do realizmu jeszcze daleka droga ;)

 

pecet ej no niestety masz rację, samochód jest w górze. Widać po cieniu. Ustawiłem go troszkę wyżej ze względu na disp na tym podjeździe ale widać za wysoko. Nie zauważyłem tego zanim nie napisałeś.

A co do klientów to nie wydaje mi się żeby chcieli takie coś ;) to jest odświeżenie starszego projektu domku dla siebie. Żeby poćwiczyć zieleń i oświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności