Skocz do zawartości

!Ewert

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Wizualizacje osiedla w Gdańsku.

Chce Wam pokazać różne typy pogody jednego kadru + wizualizacje w postprodukcji alternatywnej. Końcowa wizualizacja to zwykły kadr wieczorowy.

Celem postprodukcji alternatywnej było odejście od cukierkowych wizualizacji - mam nadzieje że cel został osiągnięty.

 

Zachęcam do pisania komentarzy.

 

Pozdrawiam

 

rhxl.jpg

 

e0d4.jpg

 

0jf3.jpg

 

7m6m.jpg

 

yb1n.jpg

 

pdh5.jpg

 

zohz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

najbardziej mi się podobają ostatnie ujęcia może tylko to autko troszkę za bardzo pędzi :) ale jest bardzo fajnie mimo że uciekałeś od cukierkowatości to zostało coś z bajkowych odcieni kolorów i to jest bardzo na plus. Właściwie to jedynie nie pasuje mi ujecie 4 i 5 swiatło jest niezgrane z tym co na niebie tam masz mocno zachmurzone niebo a światło i cienie są bardzo ostre no i ściany bloku przepalone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne wizki. Jest parę drobnych rzeczy, które można by poprawić, o których wspomnieli poprzednicy: głównie sprawy światła.

 

No i ten samochód pędzący :) Jedyne co ma tam prawo tak pędzić, to chyba tylko straż pożarna, która sąsiaduje z osiedlem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze.

 

Pisałem o alternatywnej postprodukcji która była robiona na podstawie renderów do standardowej cukierkowej postprodukcji. Dlatego też widać cienie.

Auto celowo tak mocno rozmazałem żeby w jak najmniejszym stopniu zasłaniało budynek, pierwotnie auto "wolniej jechało" ale efekt wizualny był gorszy.

Cytrynowy kolor w oknach na pewno wyglądał bym dobrze, mi się bardziej podoba pomarańczowy :)

Sprawa z mocniejszymi odbiciami, racja można by było je podkręcić ale popełniłem błąd bo nie zrobiłem ich. Zobacz pierwszy i czwarty render, w odbiciu placu zabaw tam nic nie ma, poprawiłem to w renderze zimowym o wieczorowym.

 

Zachęcam do dalszego komentowania

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne całościowo. Jest kilka drobnych błędów choćby wklejki o których pisze Wania ale sam wiesz co zrobiłeś nie tak :) Wieczorne zimowe ujęcie od podwórka podoba mi się najbardziej choć mogłeś dać inne niebo niż w wesji bez śniegu. Ale to detal. Ogólnie profeska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledman - często stosuję proxy jeśli dany model będzie się powtarzał. W przypadku pojedynczych modeli daje po prostu wyświetlanie na tryb box.

 

Wania - dziękuje za post, masz racje, mógłbym chwilę dłużej posiedzieć nad ludźmi.

 

Żółty - dzięki za post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności