Skocz do zawartości

"A Warrior's Dream" - Donnie Yen vs. Bruce Lee


floo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to szczyt możliwości na obecną technologię, ale coś wyjątkowego dla fanów: Donnie Yena vs. Brucea Lee

 

A Warrior's Dream Directed & Created by Li Jin

 

 

Credit List:

Director/Screenplay/Storyboard Artist/Art Director/3D Animator/Visual Effects/Edting: Li Jin

Music by:Yuan Sihan

Sound mixer:Zhang Yue

Dubbing Director Gu Fangbing

Voice Acting Zheng Xi,Lu Zhixing

Presented by Su Zhiwu

Produced by Liao Xiangzhong\Huang Xinyuan

 

Director's Bio:

Li Jin(born July 22,1978)is a digital artist and 3D animation teacher.He started to teach 3D animation courses in the Communication University of China since he graduated from there. Li wrote three books on animation, including Photorealistic Character Advanced Emotion And Skinning, Photorealistic Character Advanced Rigging, 3D digital animation I- modelling and material.He has joined some animation projects such as 2008 Olympic mascots Promo and Kungfu Bunny3. A Warrior's Dream was his independent work.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja mam mieszane uczucia. Jak na film zrobiony w pojedynkę to bardzo duży plus. Ale niektóre ujęcia jakby nie pasują do tego filmu, bardzo słabe. Monetami ruchy jakby z gry komputerowej. I tak napracował się ten człowiek bo animacja jak rozumiem robiona ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak irytującego udźwiękowienia dawno nie spotkałem. Jakoś mi się nie podoba ta animacja. Wiadomo, widać że ktoś ma świetny warsztat, umiejętności i się napracował ale efekt końcowy jak dla mnie mocno średni jeśli oceniać to bez zwracania uwagi kto i jak to zrobił. Strasznie mi się nie podoba, że postacie nienaturalnie szybko się poruszają i nie wiem po co stosować takie zbliżenia na twarz jak wychodzą wszystkie mankamenty modeli i ich brak pełnego realizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności