Skocz do zawartości

Wlasny model 3d samochodu w grze?


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

W zwiazku ze swoja nowa pasja zawodowa jaka jest automotive zbieram info nt. mozliwosci wykorzystania modeli ktore tworze. Zastanawiam sie czy jest mozliwosc wrzucenia do jednej z gier nowej generacji - Gran Turismo? Need For Speed? Shift? inne? modelu 3D samochodu, ktory ówczesnie sam wymodelowalem w aplikacji 3D?

 

Bede wdzieczny za wszelkie porady!

 

Pozdrawiam,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzieki Pecet za odpowiedz, racer.nl wyglada na ciekawa propozycje - jednak grafika w tej grze jakby sprzed kilku ladnych lat. To co mnie naprawde ciekawi to czy jest mozliwosc wrzucenia swojego modelu do silnika z "obecnych czasow". Gdzie jakosc renderingu jest na bardzo wysokim poziomie. Znasz moze jakies przyklady gdzie ktos tego dokonal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obecnych czasów to np. GTA IV i pewnie rfactor 2, nie wiem czy rf2 już wyszedł ale rf1 to była bardzo popularna baza do wszelakich modów.

Przykłady? Wystarczy wpisać w google np. "gta IV car mod" i możesz pobrać i wrzucić do gry auto jakie tylko chcesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie oba te tytul GTA IV i rf1 nie oferuja tej wspolczesnej grafiki jaka widzimy w gran turismo 5 czy nowych nfs. Dlatego ciekaw jestem czy jest w jakikolwiek sposob mozliwe, wlasnie wrzucenie swojego modelu do jednego z powyzszych tytulow lub innych odpowiednikow zblizonych graficznie.

 

Powinienem na poczatku sprecyzowac ze chodzi mi bardziej o "symulator" typu nfs, gran turismo gdzie calosc sie skupia na jezdzie bez watkow pobocznych jak w GTA gdzie jeszcze eksplorujemy miasto pieszo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gta to jest gra najbardziej modowana na rynku sam bylem moderem przez dlugi czas. Najwiekszy projekt jaki byl to kolesie przeniesli gta 3 i gta VC do san andreas :)

 

 

Do NFS mozna wrzucac auta wybierz jakas gre wyscigowa i zobacz sobie jak sprawa wyglada :)chociaz nfs ma tak skopana fizyke ze niewiem czy jest sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem i nie znalazlem oczywistych rozwiazan adaptacji swoich modeli do wspolczesnych silnikow czyt. (gier wydanych na przestrzeni ostatnich 2 lat), dlatego przyszedlem tutaj z zapytaniem Kramon :). Wyglada na to, ze sprawa nie jest tak prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz przerzucić swój model do gry czy sima to ideałem będzie Assetto Corsa - teraz jest w becie ale jak wyjdzie 1.0 wypuszczone będą narzędzia modderskie. W ogóle już jak na betę przyjemność z jazdy wozami jest nieziemska, więc wrzucenie swojego wozu będzie na pewno niezłą zabawą i nauką przy okazji, bo trzeba już trochę mechaniki do tego upchnąć ;)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne jest to co wrzuciles Berger - dokladnie tego szukalem. Widze ze narzedia do modowania zostana wydane w 2014 roku co mnie w zupelnosci zadowala skoro nie ma innej alternatywy oferujacej tak wysoka jakosc. Cieszy tez fakt, ze jest to przystosowane pod oculus'a jeszcze jakby obslugiwalo tracking to moznaby fajny symulator zbudowac uzywajac wlasnych modeli. Dzieki!

 

Deshu - jak tylko wroce z pracy, sprawdze co sie kryje pod tym linkiem. Tutaj jakos nie chce mi sie otworzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności