Skocz do zawartości

[wiz] domek w lesie ;)


rdawlud

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Świetna praca ;) Jedynie co bym zmienił to pierwszy kadr, albo go usunął albo zmienił położenie kamery by uchwycić więcej nieba.

W ostatnim kadrze trochę dziwnie wygląda ściana z trawą, mogłeś ją bardziej uchwycić by odbiorca widział że ona idzie "dalej", teraz się dziwnie ucina. Poza tym świetna roślinność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale wizualizacja bardzo ładne i dobre szczególnie te nocne , jedyne co mi nie leży to ta trawa za wysoka, fajnie niby że taka zaniedbana ale przytnij trosze skale w multicarze w dół :) To co zawsze cieszy w twoich pracach to to ze budynki nie są czyste widać ze nie musisz tego robić bo standardową komercje :)

- z delikatnego czepialstwa na dwóch ujęciach chyba nie zrobiłeś invisible światła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rdawlud : czadowe wizki. Jest bardzo fajny klimat. Czuć delikatnie mroźne powietrze. Trawsko wyszło BAJECZNIE. Jakim sposobem je robiłeś? Pewnie scatter'em rozrzucona kępa z modyfikacją rotate i scale, czy tak? W ogóle zieleń wyszła bardzo przekonująco.

 

Co do architektury: lubię połamane budynki. Szczególnie w takim otoczeniu, które zrobiłeś.materiały całkiem spoko, i światło - klimatyczne.

pozdrawiam.

Ciastuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Pierwszy kadr był robiony jako ostatni, i już średnio miałem pomysł na niego a nie chciałem żeby była znowu taka sama perspektywa budynku jak 5 i 6. Miałem w innej proporcji zrobic, 4:3np. ale wsztystkie inne były w takiej samej to już tak zostawiłem.

 

Dobrze skalpel widzisz, nie ma tam invisible. Z lenistwa ;) Nie chciało mi się już modelować żadnych żyrandoli bo jak najszybciej chciałem zacząć zabawe światłem to zostawiłem invisible bo z takiej odległości wizek wygląda mniej więcej jak jakaś lampka. Ale teraz muszę przyznać, że trochę słabo.

 

Trawa dość prosto zrobiona, multiscatter i kilka różnych kępek rozsianych. I zabawa skalą, gęstością, mapami dopóki efekt mi się nie spodobał. W sumie tylko na 5 wydaje mi się trochę za duża, na reszcie jakoś tego nie widać a skala wszedzie taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności