Skocz do zawartości

Przekrój lasu


Hris

Rekomendowane odpowiedzi

Dla dzieciaków w szkole robione co by pokazać las w przekroju.Taka książkowa ilustracja jak do podręcznika z biologii. Wszystkie modele moje. 3D Max, Vray, PS.

Section_Virgin_Forest.jpg

Section_small.jpgForest_Detail_v2.jpg

Forest_Detail.jpg

Edytowane przez Hris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tu jest rozdziałka 3895x2000 :

ftfj.jpg

 

Po kliknięciu czarnego paska nad obrazkiem, obrazek powiększy się, ale to wciąż nie jest pełna rozdziałka - należy jeszcze ten powiększony obrazek kliknąć prawym przyciskiem i wybrać opcję (używam CHROME) "OTWÓRZ GRAFIKĘ W NOWEJ KARCIE".Wtedy dopiero jest to pełna rozdzielczość.

Edytowane przez Hris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna praca i to w szczytnym celu :) jednak nie powiedział bym że powinna być na froncie.

Spoko, jako autor swoich prac staram się też być obiektywny i gdy widzę moją pracę tuż obok takiego wymiatacza jak praca Trisquote z jego BMW serii 2, to jest mi głupio...Jeśli admin może ją usunąć z fronta to luz - ja się nie obrażę, nie mam ciśnienia :))) Domyślam się tylko być może jest to na froncie gdyż wszystkie rośliny robiłem sam a nie z bibliotek...

Więc powtórzę - jeśli ktoś czuje że pracka jest za słaba na fronta - ze spokojem można ją usunąć żeby nie zaniżać poziomu tego co się tam pojawia i żeby ludzie którzy hektary godzin rzeźbią detale samochodów czy postaci nie myśleli że na froncie byle co ląduje. Dla mnie - luz i spokój:)

Może w lutym wjadę z inną pracą i zląduje na froncie, może w marcu, może...a może nigdy :)

Jakub - lubię jak ktoś pisze szczerze i nie owija w bawełnę. Pozdrawiam serdecznie

 

Krzysztof Czerwiński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście doceniam bardzo że rośliny są robione przez Ciebie w 100% :) zwykle w takich modelach korzysta się z blibliotek, więc pełen szacunek. Po prostu staram się być obiektywny i oceniam całokształt, odbiór całej pracy. Jak dla mnie to troszkę za mało na fronta ale oczywiście nie nalegam w żadnym stopniu żeby ją zdejmować teraz. Ktoś to docenił, postanowił wyróżnić i ok :) po prostu wyraziłem swoje zdanie. Czekam na kolejne rzeczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat Jakubie, wyrażasz własne zdanie i... dostajesz minusa. Taki pusty ten las troche.

Ehh, ciśniecie mnie z tym lasem:) i dobrze...ja już dając to do druku wiedziałem że przydałby się jeszcze jeden dzień na choćby wmontowanie ze zdjęć zajączków i sarenek chociaż i ze 2-3 dziury jakiegoś podziemnego mieszkańca wymodelować, dzięcioł też by się przydał a i może jeleń czy łoś szyku dodałby temu przekrojowi. O korzeniach pod ziemią nawet nie zdążyłem pomarzyć:)

Po to jest właśnie to forum - ten napisze że czegoś mało, ta napisze że pustawo, ktoś inny coś by dodał lub zmienił :)

Po to tu lądują te prace. Wystawiam się na krytykę i opinie.

 

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hris nie jestem wymiataczem :D ale dzięki za uznanie ; )

 

Nie będę się rozwodził na temat tego czy praca zasługuje na fronta czy nie, dla mnie jest świetna zwłaszcza jak sam modelowałeś roślinki. Fakt przydałyby się jakieś korzenie, zwierzaki itd ale na poziom książkowej ilustracji jest bardzo dobrze ;)

 

Oby tak dalej, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności