Napisano 6 Wrzesień 200420 l jako ze w wipie mnie nie chca zamieszczam adres stronki tutaj badz co badz WIP (no trudno) stronke te dlubie w chwilach wolnych http://qczma.biz.ly/ lub http://www.geocities.com/qczma/index.html jak widac stronka dopiero w budowie, na razie dziala dzial "pracownia" i odrobine dziala dzial "poczekalnia", fajnie by bylo gdybyscie potraktowali to jako WIP:)
Napisano 6 Wrzesień 200420 l mi sie podoba chociaz na słabszych komputerach canko to widze... u mnie chodzi ok i z tego sie ciesze :)
Napisano 6 Wrzesień 200420 l Pozytywnie nie ma co ;) tylko szkoda ze po kliknieciu np. pracownia widac kompresje jakiegos tam jpg .. nie mozna bylo tego zalatwic wektorkiem ? lojding ;-) bez komentarza ... preloadery - selectable zoom in niestarranne wektorowe zawijaski w podmenu // pracownia
Napisano 9 Wrzesień 200420 l ładne i efektowne z tym ze jezeli dojdzie ci wiecej prac to trzeba bedzie zmieniac nawigacje bo przy obecnej bedzi kocioł. mam jeszcze zastrzezenia do poakzywania samych prac. mało widac, szczegolnie przy krzesełkach. tak wiec na koniec: mniej efekciarstwa na rzecz czytelnosci. wkoncu sens jest taki ze pokazujesz swoje prace. i zapomniałbym: podoba mi sie bardzo. edytuje bo chce dodac ze dział komiksy dopiero teraz zobaczyłem i super obrazki. ale zeby nie było tak słodko to niepodobaja mi sie odbicia.
Napisano 9 Wrzesień 200420 l Swietny pomysl z tym ornamentowym motywem, aczkolwiek niewykorzystany. Calosc moglbys na poczatku zanimowac, zeby ozylo i rozwinelo sie z jakiejs prostej formy. Pozniej animacja jest dosyc toporna. Ot nudny podjazd kamery. Sam ruch kamery bym poprawil jak i nieco ozywil sam ksztalt - juz po eksporcie z 3D dodal maski we flashu, uczynil calosc bardziej blyskotliwym. Bardziej "nieuchwytnym", takie efekty sa najciekawsze, a stosunkowo prosto je uzyskac we flashu. Aha, i jesli juz masz wczytana calosc nie powinien pojawiac sie preloader czarny. teraz sie pojawia na ulamek sekundy przy wyborze. Troche zakloca plynnosc. Za to finalne plansze juz bardzo mi sie podobaja.
Napisano 10 Wrzesień 200420 l pardzo ladnie i przejrzyste ale znalazlem bug'a: wybieram powiekszenie jednej ze stron komiksu pozniej wracam do 3d i tam wybieram powiekszenie a strona komiksu jest dalej i przesslania mi 3d :(
Napisano 10 Wrzesień 200420 l Jeśli już to lołding lub lowding hehe. JA bym siobie nie żartował tylko normalnie zrobił. Skoro strona jest po polsku to napisz Wczytywanie. Kolorustycznie mi się nie podoba bo kojarzy mi się ze stroną znajomego mi kolesia niestety. Technicznie fajny pomysł i jesatem za.
Napisano 10 Wrzesień 200420 l swietna strona, bardzo mi sie podoba, poprawilbym jedynie czytelnosc np w dziale pracownia klikalem w ciemno w to co mi sie podswietlilo a dobrze jednak wiedziec co sie wybiera takze napisy 3d, 2d itp powinny byc moim zdaniem bardziej wyeksponowane
Napisano 10 Wrzesień 200420 l Autor jako ze troszke mi sie przejadlo to podmenu w dziale pracownia postanowilam przerobic strukture podmenu pierwsze zmiany dostepne pod adresem: http://qczma.biz.ly/ stara wersja - http://www.geocities.com/qczma/index.html dzieki wszystkim za komentarze, i raport o bugach:) oczywiscie wszystkie cenne rady wezme pod uwage, jeszcze raz dzieki za pomoc:)
Napisano 30 Wrzesień 200420 l Autor Witam po dluzszej przerwie http://www.geocities.com/qczma/ podmenu zmian ciag dalszy mam nadzieje ze to juz ostateczna wersja, jak narazie skonczylam dzial pracownia i biore sie za pozostale. uwagi mile widziane:) acha podobno dzis chlopca wiec wszystkiego najlepszego chlopaki i nietylko:D
Napisano 8 Październik 200420 l Autor http://www.geocities.com/qczma zamknelam wstepnie dzial poczekalni (wymiana grafiki:D) i rozpoczynam prace nad HiFi
Napisano 9 Październik 200420 l niesamowite efekty flash. sam design i kolorki średnio. prace fajne. ogólnie pozytyw.
Napisano 15 Październik 200420 l Autor http://www.geocities.com/qczma stronka juz prawie ukonczona, wszystkie dzialy dzialają no i pojawila sie muzyka:D zapraszam
Napisano 18 Październik 200420 l super, bardzo mi sie podoba :) jesli mozesz to zdradz jak zrobilas te rozne animacje np. projekty design'u zeby to dzialalo i wygladalo tak ladnie, w jakim programie to zrobione?
Napisano 18 Październik 200420 l Autor bardzo prosto:) sekwencje jpg'w z maxa:) i calosc poskladana we flashu:)
Napisano 19 Październik 200420 l ile FPS i jaka kompresja?? ile zajmuje plik?? bo w gif'ie to by bardzo kipsko wygladalo i duzo zajmowalo :/ ladnie to wyglada i szybko smiga, gratuluje...
Napisano 19 Październik 200420 l Autor jesli chodzi o fps to urzywaj w przedziale 18 do 24 max, kompresja jpg w zaleznosci od potrzeb, generalnie tak aby caly jpg w wymiarach 400 na 800px nie przekraczal 20kb:)
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto