Skocz do zawartości

Zwierzak 3D: Śmiszny Żyrafek


Creator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Ja sem tu nowy, w prawdzie odwiedzam to forum od dawna, ale dopiero teraz odważyłem się dołączyć do grona urzytkowników Forum :P W tej chwili montuje Żyrafke. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie podstawowy model, nie jest jakiś wybitny, ale to dopiero początek. Trzeba zrobić jeszcze oczy, zęby, włosy, ogon, no i na koniec texturka. Ale to w swoim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

swojego czasu rowniez pracowalem na tym sprzecie i na identycznej werce maxa i na 100 procent mozesz wycisnac z niego o wiele wiecej niestety nie ma polymodelingu, ale postaraj sie bardziej modelowac niz extrudowac.

 

jak na twoj komputer i na chec nauczenia sie dobrego modelowania polecam wings3d

http://www.wings3d.com - bedzie dzialac szybciutko ale to tylko polymodeling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa jest narazie taka probna, dlatego extrude'owałem na niej oczodoły i inne duperele:) Dzięki za wskazówki.Przysiąde do tej głowy i do reszty to zobaczysz czy dobrze wykonałem ją. Myśle że będzie cacy jak się postaram :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ta żyrafke miałem robić pod animacje ("bajke"), żyrafka miala ganiać za motylkiem :P Ale czy będzie animacja to się zobaczy :P

 

Komunikat:Szukam sponsora :D Potrzebuje nowego kompa :P W zamian (jeżeli bedzie to jakaś firma) zareklamuje produkt w mojej bajce animowanej :D Sponsorów prosze o zgłaszanie się na tym wątku lub o kontakt [email protected] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności