Skocz do zawartości

Desert Eagle (1st projekt 3d)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowy na forum jak i w 3d.

Jest to mój pierwszy projekt 3d w moim życiu. Niestety komputer nie daje możliwości na dalsze prace (O Renderze mogę sobie pomarzyć) :(

Zostawiam w takim stanie z nadzieją że kiedyś odkopię. Na razie z tyłu jutro wrzucę więcej screenów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

z programem miałem do czynienia max 20h.

 

Jeśli 20h zabrała Ci nauka programu i modelowanie tego pistoletu, to ja jestem pod wrażeniem.

 

Obecnie ciężko wyczuc jak ten model jest zbudowany zatem i pomocy żadnej nie otrzymasz.

Proponuję abyś robił screeny siatki swojego modelu, będzie wtedy widac co jest źle i bardziej wprawieni modelarze będą mogli udzielic Ci wskazówek.

Jeśli model nie jest jednolitą bryłą, zrób także screeny siatki osobno każdej z części modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na 20 godzin zabawy z maxem to naprawdę się to dobrze zapowiada, nie przejmuj się wypowiedziami mateogala szkoda tylko ze takie słowa padają na forum do osób początkujących. Nie przesadzaj ze masz aż tak słaby sprzęt aby nie wyrenderować obrazka :) nie mówiąc już ze na pewno na forum znajdzie się jakaś dobra dusza która ci w razie czego wyrenderuje twój model jak go dopracujesz i jak ci sprzęt się buntuje Wrzuć siatki będzie łatwiej wskazać ci na co masz zwrócić uwagę przy kolejnych pracach.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentium 4 2,8ghz, 2 gb ram ;P wysypuje się przy renderowaniu cuba ;P

rendery zrobione na kompie kuzyna ;P

Jeżeli chodzi o siatkę spróbuję za niedługo wrzucić, Generalnie to projekt jest do wyrzucenia, dużo błędów zauważyłem których pewnie ciężko będzie się pozbyć ale jak tylko będę miał możliwość dokończę go ;P

Hmm... teoretycznie mogę robić częściami, a jak dostanę lepszą maszynę będę składał wszystko do kupy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentium 4 2,8ghz, 2 gb ram ;P wysypuje się przy renderowaniu cuba ;P

 

Na gorszym komputerze bo 1 giga ram zrobiłem te 2 prace więc nie gadaj że słaby komputer ;] ten sam proc.

pokaż screeny siatki.

 

http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2012/138/0/6/destroyer_by_kr4mon-d508fqn.png

http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2012/197/0/2/look_what_i_have_by_kr4mon-d57hg35.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba coś złe ustawiasz i dlatego ci się sypie na bardziej ubogo wyposażonym laptopie dawało się w maxie renderować sceny najlepiej wrzuć scenę na jakiś serwer Sorry za ftopa Azbesty fajny ten destroyer ile ci się to renderowało bo jak rozumiem to na blenderze robione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba coś złe ustawiasz i dlatego ci się sypie na bardziej ubogo wyposażonym laptopie dawało się w maxie renderować sceny najlepiej wrzuć scenę na jakiś serwer Sorry za ftopa Azbesty fajny ten destroyer ile ci się to renderowało bo jak rozumiem to na blenderze robione :)

 

8H się renderował jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności