Skocz do zawartości

Transformers: Age of Extinction - Nowy trailer


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jakoś nie mam takiej podjarki jak przy zwiastunach poprzednich części... Coś mi tu nie gra.

Nie macie wrażenia, że technicznie odstaje od T1-3?

Może to effect PI, (Life After PI)?

Jedno studio już zapłaciło cenę za jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest takie czystrze nie macie taiego wrażenia? że wszystko lepiej widać?

 

W poprzednich transformersach był taki chaos mgła dym itp że gucia było widać, a tutaj jakoś tak wszystko dobrze widać nie wiem czy to kwestia mniejszego post pro czy jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest takie czystsze nie macie taiego wrażenia? że wszystko lepiej widać?

 

W poprzednich transformersach był taki chaos mgła dym itp że gucia było widać, a tutaj jakoś tak wszystko dobrze widać nie wiem czy to kwestia mniejszego post pro czy jak

 

Właśnie o to mi mniej więcej chodzi. Wszystko takie czyste, jakby compo nie bylo skończone jeszcze. Takie wrażenie odniosłem. Nie zmienia to faktu, że podoba mi się i tak.

1:39 - dziwnie to wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że teraz jest ju to tak dopracowane te mechanizmyw końcu robią to 4 raz i mają chyb workflow ogarnięty już totalnie.. że nie przysłaniają tego dymem aż tak bardzo.. bo teraz przejrzałem poprzednie części.. przejrzałem parę klatek i tam jest tyle syfu w powietrzu i to też często w sumie nie wiadomo z kąd. Ja tam wole jak jest tak czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu marudzicie. :D Dinoboty są extra i fajnie wygląda nowy Bumblebee.

A czyste...moim zdaniem całkiem propsie i miażdży suty jak się UltraHD odpali. Myślę, że to by ekstra wyglądało w Imaxie i w 3D takie ostre jak żyleta, a nie jak zawsze - emitują kilo śmieci prosto na twarz.

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..kurde, a pamiętam wypowiedź reżysera, że ta część będzie "poważniejsza" . Tymczasem, jak już wspomniano - woda i trawa wybucha. W poprzednim trailerze widać jak jeszcze mur z kamienia produkował fajerwerki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności