Skocz do zawartości

Chocofur: Interior Tutorial


le_chu

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie chocofur.com pojawiło się pierwsze 5 z 10 części tutoriala poświęconego tworzeniu wizualizacji wnętrz w Blenderze. Ponad 200 obrazków połączonych w slajdy opisujące poszczególne techniki, sporo tekstu i pliki referencyjne do pobrania. Poruszana tematyka to mapowanie kamery względem zdjęcia, podstawowe jak i bardziej zaawansowane modelowanie oraz mapowanie UV. Tutorial przeznaczony jest zarówno dla osób słabo zapoznanych z Blenderem jak i dla tych, którzy już co nie co umieją.

 

 

teaser_part_one.jpg

 

 

Kolejne części opisujące tworzenie tekstur, shaderów, renderowania w Cyclesie i post produkcji dostępne będą niebawem. W planach trochę dalszych przewidziana jest wersja polskojęzyczna o ile będzie na nią zapotrzebowanie :)

 

Link do tutoriali na stronie: http://www.chocofur.com/tutorials.html

Edytowane przez le_chu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

man fajna sprawa, ale maly bląd w promocji. W poscie nie masz linka, po skopiowaniu tekstu wkleiłem, widzialem newsa na stronie, ale klikanie w niego przenosilo mnie znow do tego newsa, musialem wejsc w tutoriale i odszukac tego czego szukalem. wiem, ze jak ktos szuka to znajdzie ale mozna nieco latwiej, dla leni ;)

Duzy plus za tutoriale niemniej czekam na sekcje z renderingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa. Już dawno miałem wziąć się za barki z Blenderem, ale jakoś czasu i chęci brakowało. Teraz z pewnością coś zaczne działać ;)

Dzięki wielkie za tutoriale. Widać że się rozwijasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności