Skocz do zawartości

irlethann


irlethann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

coś nowego. W ogóle ostatnio nie mam zupełnie czasu na coś większego, więc więcej szkiców ;) Niedługo wolne to trzeba będzie nadrobić zaległości.

 

image.jpg

 

image.jpg

 

base_by_irlethann-d87utoz.png

 

Moja postać w D&D. Pewnie pójdzie z nią seria, o ile wyrobię się przed jej śmiercią. : D

szybko11.png

 

 

No to tyle na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego pierwszego to troche za mocno wszystko równymi liniami pooddzielane, zobacz sobie u nicponima jak on oddziela powierzchnie, albo po prostu poobserwuj w naturze. krawedzie sie rozmazują, wyostrzaja, mają nieregularne kształty itd

 

a to drugie mało czytelne, tak naprawde tylko domyslam sie co czym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rozpu, nie wiem czy ktoś Ci kiedyś mówił, ale masz dobre oko do wyłapywania błędów.

Tylko za bardzo nie wiem, dlaczego to drugie jest mało czytelne. Jakbyś mógł nieco bardziej rozwinąć swoją myśl, to będę wdzięczna. :D

 

Jakieś ćwiczki

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mało czytelne ponieważ stosunek ciemnych do jasnych plam jest za mały, (zmiana waloru = zmiana formy) przez co nie widzimy o jaką farmę Ci chodziło, w szczególności na pierwszym planie, na drugim już trochę lepiej, ok rozumiemy warunki atmosferyczne są jakie są ale przydałoby się oddzielić te (formy) bardziej

 

przy takich mglistych warunkach gdzie słońce ma trudności z przedostaniem się przez zastępy chmur najjaśniejsze będą płaszczyzny zwrócone ku górze (bo chmury rozpraszają te promienie) wpisz sobie w google "overcast light" i oglądaj, na dworze zrobi się pochmurnie ? wyjdź na spacer i oglądaj :D

poza tym na horyzoncie też oddzielaj bryły od Siebie, tam przecież też coś się dzieje i nie bój się przyciemnić spodu chmur żeby pokazać ich bryłe, no i tutaj nasz ciemny spód chmur się przydał żeby pokazać tą kosmiczną architekturę na horyzoncie, teraz ją lepiej widać nie ? :)

 

a ten wodospad to wodospad czy zamarznięty wodospad ? :D pytam się, bo gdzie nie gdzie są jakby takie rozpryski wody, ale nawet spoko jest on wykończony tak jakby był zamarznięty więc nie wiem

 

lekki Overpaint, wybacz że nie w kolorze ale nie potrafię jeszcze instynktownie malować (w kolorze) :)

 

attachment.php?attachmentid=98049&stc=1&d=1422200519

 

a tutaj linie zbiegu pogubiłaś i nie wiem o co Ci Rozpu chodzi z "za mocno wszystko równymi liniami pooddzielane"

 

attachment.php?attachmentid=98050&stc=1&d=1422200601

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugim fajnie wyszedł śnieg, ale to czarne coś baza/statek, wydaje mi się, że na styku góry osiąga zbyt jasny walor, przynajmniej od prawej strony, w sensie, że to ciemne coś powinno się wyraźniej odcinać ciemniejszym walorem od jasnych szczytów.

 

Na drugim i trzecim trzeba by popracować nad materiałami, te napisy mi się nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności