Skocz do zawartości

Pojazd: Rosysjska łódź podwodna


ch3steros

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, wreszcie dorwałem kompa i zabieram się wreszcie za poważniejszego wipa.

 

Sam model to projekt pierwszej rosyjskiej myśli technicznej za czasów cara Piotra Wielkiego. Na szczęście na samym projekcie się zostało, łódź nie weszła do "jakiejkolwiek produkcji". Rosyjscy pasjonaci odtworzyli ją i swoje dzieło udokumentowali na stronie englishrussia. Nie ma środka łodzi podwodnej, ponieważ nie moge sobie pozwolić na takie cuda na obecnym sprzęcie(była też tylko jedna refka ze środka i trudno byłoby mi odwzorować detal).

 

Model HP ma ponad 3 miliony poligonów.

Model LP 33 216 trisów. Ten też model postaram się oteksturować(nie oczekujcie cudów na tym "polu").

 

Model hp render clay.

 

ASFDgze.jpg

 

Model LP (screen marmoset)

 

vMKTzFP.jpg

MYYiyyu.jpg

8ptOIKj.jpg

 

I problem z którym nie moge sobie poradzić(może to wina braku oświetlenia sceny?)

XZuhkWP.jpg

IEMswKu.jpg

 

Wszelaka krytyka mile widziana, rady nawet bardziej. Tak wiem drewno ma za mocnego speca, to idzie do poprawki(bo wygląda jakby to był plastik). Tak samo poprawiłem już liny, zmiana będzie widoczna w następnym upie.

Edytowane przez ch3steros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ikkiz, Mulholland: Dzięki za opinie, staram się jak moge(mówiłem, że teksturowanie to moja pięta achillesowa)

 

 

Właśnie pracuje nad beczką i już wiem czemu wygląda jakby była z linoleum :D

 

Edit: Na dzisiaj koniec prac, jutro fix ogona bo wiem już co nie halo, liny na górze(widoczny seam na teksturkach) i lece dalej

 

Z oknem i wiosłem to wstępne przymiarki.

 

YiAvLb4.jpg

Edytowane przez ch3steros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki prace zakończone, nad beczką teraz coś dłubie w enviro dla gier, nie chce zakładać nowych tematów, ani swojej teczki tutaj(ciągle prezentuje mizerny poziom w stosunku do maxowych wyjadaczy). Moje nowe prace sukcesywnie można spotkać na behance. Z kolejnym wipem zaczekam aż dobrze zajumam zbrusha i rusze z czymś "większym", mam kilka pomysłów czas pokaże co to będzie ;)

 

Edit: wybacz że podpatrzyłem sobie Twoje pracki i już chyba wiem na czym stanie :D (litrowy motocykl, jako że kręci mnie to okrutnie)

 

https://www.behance.net/KozlowskiMateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności