Jump to content

Szybka Zuza


Recommended Posts

to mi się nie podoba-tamto mi się nie podoba, to odróżnia zachodnie fora od polskich wybrednisiów z kilkoma pseudo-renderami na krzyż.

 

twoj post to czysta polaczkowosc, gust mozna miec tylko wtedy jesli sie ma prace, wspaniale podejscie!!!! jesli sie je ma slabe albo wcale to lepiej sie nie odzywac..... żenua.....

 

 

a jak lubisz jak ci slodza za kazde g*wno jakie wrzucisz, to idz na te zachodnie fora a tu nie rob zametu....

 

PROSTE!

Link to comment
Share on other sites

Trafia to do mojego gustu idealnie! Fajnie przesłodzone, a modeling też jest bardzo dobry. To co mi przeszkadza, to te zadrapania (wyglądają jakby były w niskiej rozdziałce) i szkoda, że w kadrze pokazałeś, że postać nie ma nic poza popiersiem.

Link to comment
Share on other sites

bolitic - dzięki

plasti - mniej czasu spędziłem na Zuzę niż na Alę i pewenie to widać

Sebazx6r - ciężko mi coś z takiego komentaża wywnioskować. Że kolor zielony byłby lepszy czy coś?

piopiowawa, plasti - konstruktywna krytaka jest spoko, ale w tym przypadku komentaż Sebazx6r jest zbyt ogólny. Trochę to zabrzmiało 'nie podoba mi się, bo nie lubię takich kolorów' :D

klops - dzięki. Tekstura jest na vertexkolorch więc trochę detalu brakowało tam. Nie chciało mi się robił uv i tekstury.

 

Link to comment
Share on other sites

Po prostu całość wygląda jakby zrobione z jednego materiału. Porcelana taka. W tym, że na twarzy więcej glossy reflections. Najbardziej boli Tło nudne gradient sam. Z pracy z bitwy widać ,że ładnie rysujesz, ładnie też modelujesz. Mógłbyś jakieś ładne tło pocisnąć. Podobają mi się te sińce pod oczami, przez co kojarzy mi się ona z Angeliną z filmu o tych hakierach.

Ogólnie praca jest na wysokim poziomie, oprócz renderingu.

 

 

To jest tylko moja opinia nie musisz się z nią zgadzać, bo to jest twoja twórczość dlatego nie mam zamiaru narzucać Ci co masz zmienić.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy