Skocz do zawartości

Prosta sypialnia


jacekszy0

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam do wipa ale pewnie już nie będę wiele z tym majstrował a na galerie skończonych trochę brakuje wg mnie ;) Chyba, że ktoś ma pomysł co dodać (jakie elementy) ? bo mam pustkę w głowie.

 

cmf2.jpg

 

3ds + vray i photoshop do kolorów itp. Kwiatek gotowiec :P a materiał ściany z vray-materials pokręcony trochę w PS. Chętnie posłucham krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Niby jest vraysun ale jego intensywność mam tak małą, że sam nie wiem po co ;) bo głównym światłem jest hdri . rozumiem skalpel, że wolałbyś widoczny snop światła od słońca? Kurcze co do tego śniegu (zmrożenia) na szybie to faktycznie może być dobry pomysł. Biorąc pod uwagę tło jakie tam wrzuciłem. Co do okna - to jest rzecz, której nigdy nie cierpię modelować dlatego staram się unikać okien. Ale może faktycznie jakieś urozmaicenie go byłoby lepsze (bo te standardowe w maxie są biedne)

 

@michalo - myślałem też nad tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według tego co masz za oknem powinno być fajne miękkie światło wpadające a u ciebie wygląda jak by światło utknęło na oknie :)Szczerze nie używam wogóle okien z maxa bo to straszna tandeta należy niestety samemu sobie porobić biblioteki modeli. Dwa jak nie lubisz modelować samych okien to masz http://www.archibase.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności