Skocz do zawartości

Klawiatura Twoich marzeń


Gość kierownikbudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kierownikbudowy

Witam, zajmuje się R&D w firmie produkującej klawiatury. Przeprowadzam krótką ankietę do projektu.

Prosiłbym o poświęcenie kilku chwil na wypełnienie tej ankietki (10 pytań).

 

Pomoże to dostosować klawiaturę do potrzeb wymagających użytkowników.

 

http://www.interankiety.pl/interankieta/b6b1bed0142bdbeabae4c5d060ac2409.xml

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i zapraszam do dyskusji, opinii nt. klawiatur do pracy lub zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zróbcie please małą bezprzewodową klawiaturę do skrótów z wygodnym ergonomicznym mocowaniem do pracy z tabletami grficznymi

może jakiś taki przewód jak do mocowania nawigacji tylko zakończony na obydwu końcach przyzsawką by się sprawdził :) wtedy możnaby dowolnie mocować klawiaturę na biurku na dowolnej wysokości pod rękę, a w razie czego odczepić i położyć. Teraz mam zamontowaną przy cintiku klawiaturę tak jak mi na to warunki pozwalają, gdybym miał możliwość wygodnego ułożenia, a do tego zmiany pozycji w trakcie pracy to byłoby genialnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura moich marzeń ^^

idea za friko

(klawiatur/przyciski pod które można przypisać skróty) przyklejane od spodu tabletu, albo mocowane na tablecie. Pod kciukiem może być grzybek znany z game padów, pod spodem poproszę ładnie rozmieszczone przyciski którę mogę sobie przypisywać do skrótów. W sterowniku profile pod różne programy. Ma być kompatybilny z windą/androidem/itd ze 2 stówy dam ;)

 

24fzeiq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności