Jump to content

Proszę o pomoc w zrozumieniu polecenia.


placebo29
 Share

Recommended Posts

Witam!!

 

Dostałem e-mail w którym jest prośba :

 

" Proszę o wizualizacje o wysokośći 1800 pikseli najlepiej z alfa kanałem odcinającym tło, jeśli to możliwe.

Gdyby Państwo nie posiadali takich wizualizacji, proszę o siatki 3D i wtedy we własnym zakresie postaramy się wykonać wizualizaje, które będą nam odpowiadały. Pliki siatek proszę wyeksportować do formatu najlepiej .lwo, może też być .obj."

 

Czy mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi w tej prośbie?

Jak na podstawie siatek można wykonać wizualizację?

Jak zamierzają z siatki 3d zrobić render o większej rozdzielczości? Chodzi im tylko o plik a pozniej sami wyrendeują większy render?

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

Mnie też tylko z tym się kojarzy . Czyli chcą gotowe modele i sobie sami wyrenderują wieksze obrazki. To lipa bo za darmo nie będę udostępniał moich modeli które po nocach wymodelowałem. To musze klientce dać znać że sam zrobię tzn. wyrenderuję większe wizualizacje co oczywiście potrwa.

Link to comment
Share on other sites

Nie koniecznie gotowe modele. Chcą render o wysokości 1800 pikseli z kanałem alfa. Prawdopodobnie chcą sobie podkładać różne tła. Przecież to jest jasne. Nie będę tu pisał, co to jest kanał Alpha, bo pewnie wszyscy tutaj to wiedzą :)

 

http://docs.autodesk.com/3DSMAX/16/ENU/3ds-Max-Help/index.html?url=files/GUID-6B70BB6B-DE99-4ACD-A61B-B3F5D50ACDE3.htm,topicNumber=d30e582315

Link to comment
Share on other sites

Z kanałem alpha oczywiście rozumiem. Bardziej chodziło mi o tę siatkę 3d. Mogli napisać, że chodzi po prostu o gotowy plik produktu.

A w tym problem , że nie mam większego renderu tzn. o wysokości 1800 pikseli więc trzeba na nowo wyrenderować bo aktualnie mam rendery tych produktów 885 pikseli wysokości i na pewno po rozciągnięciu go do 1800 wyjdzie masakra a biorąc pod uwagę, że mają to być rendery do katalogu to musi być 300pi na cal .

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy