Skocz do zawartości

Scena 3D: Dolar


Killuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no, no, scenka taka skomplikowana, a prawie fotorealizm ci wyszedl... ten dolar taki podarty... moje gratulacje...

 

drogi Killuśu, pisze taka rzecz po raz pierwszy, ale PO CO TY TO ZAMIESZCZALES??? jezu, bez przesady... moze wrzuc to jeszcze do dzialu "Animacja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze 1 propozycje dla ciebie... zrob kupe na ulicy (dla ciekawosci) i zobacz co beda ludzie mowic. robienie kupy zajmie ci chyba ponizej 2minut, kupa bedzie bardzo fotorealistyczna, czekam zniecierpliwiony na animacje... ;)

 

sorry, niemoglem sie powstrzymac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ludzie, ale nie bijcie kolesia bez sensu za to, że jest początkujący. Mateusz przesadzasz, należy go uświadomić, ale z taktem i wyczuciem. Chętnie zobaczyłbym twoje "cudeńka", miszczu.

 

Według mnie killuś powinien jakis moderator ten wątek usunąć, dla twojego dobra... Po co się niepotrzebnie kompromitować, a potem wstydzić. Nieprawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem obaj przesadzacie... nie jest to moze jakies cudo ale tez nie jest takie zle... dolar ma ksztalt dolara... ma tez teksture dolara... ziemia wyglada marnie ale widzialem gorsze... osobiscie tez niewidze specjalnego sensu w zamieszczaniu takich "prac" ale bywaly tutaj o wiele gorsze... killus nie przejmuj sie taka "krytyka" tylko rob swoja animacje... moze sie czegos przy niej nauczysz... powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia skąd tyle negatywnych postów. Obrazek jak obrazek - widywano tu na forum sto razy gorsze.

 

Mnie się nawet podoba, ale radziłam poprawić:

- sprecyzować, czy banknot jest "wygryziony", czy przysypany ziemią. Ja widzę, że jest przysypany, ale wypadałoby rozwiać wątpliwości;-)

- troszkę przybrudzić banknot, bo jest za sterylny

 

Tylko nie wiem czy warto;-) Lepiej już wziąć się za tę animację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po kolesiu jedziecie - no przeciez makabra z wami!!

 

a co do obrazka - spox - nie jest zle - jak zauwazyla wielka_siostra - byly to rzeczy duuuzo gorsze - popraw to co jest - dodaj jakies sensowne oswietlenie (zeby ta dziura w banknocie jakos sie lepiej uwidocznila), popraw texturki (moze bardziej zmechac na alfie te powydzierane brzegi)

 

nie wiem jak ma wygladac animka - ale na razie skup sie na scenie - jak ci dobry obrazek wyjdzie - to zaczniesz myslec o animce - takie moje zdanie

 

generalnie - nie przejmuj sie i rob swoje (byles tego nie spartolil :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla mCh starczy już tego pastwienia nad początkującymi. Przecież to jest miejsce również dla nich. A co do obrazka to może większa ilość szczegółów by pomogła. Może jakieś kamyczki, jakieś zadarcie na banknocie i gdyby tak na texturze dolara przez Blenda dodać jakieś zabrudzenia, możne by zrocić z tego fajną scenkę. Rozumiem, że to jest powieżchnia księżyca więc ciężko tu poszaleć ale naprzykład but kosmonałty odciśnięty w pyle gdzieś w rogu uzupełnił by scenę. dobry początek mimo wszystko. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... nie liczy się przecież ile ktoś myślał nad sentencją, ale jaka jest jej jakość, tej jest niepowtarzalna ;)

czy ktoś pytał Einsteina ile mu zajęło wydedukowanie e=mc2... :D

na drugi raz polecam większą koncentrację i ćwiczenie refleksu. Może yoga pomoże ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności