Skocz do zawartości

POSTAC 3D: "Priest Kidiet"


Reanimator

Rekomendowane odpowiedzi

Taka oto prevka:

Kidiet.jpg

 

Tematem jest postac i jej charakter, dlatego otoczenia brak.

Modelu juz nie ruszam, bo mi sie nie chce. Musze to jak najszybciej skonczyc i zapomniec ;)

 

Docelowo render ma byc podmalowany troche na modle Sergeanta, pana Rafala Wojtunika.

 

Wiedzac, ze bede po tym mazal pofolgowalem sobie z modelem i siatka. Pewnie tego pozaluje, ale dam szanse pokrytykowania obroncom formalnej poprawnosci;)

Proszzzz.....:

Kidiet_glowy_set.jpg

 

C&C welcome ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. W zyciu nie widzialem Janosika o ktorym mowisz.

2. Tak mialo byc - ostre krawedzie podkreslajace charakter. Zadna rewelacja, zadna nowosc, a juz na pewno nie dzieki Janosikowi;)

 

Gotham: mam lekko odmienne zdanie, ale dzieki;) Oczy rzeczywiscie sa do dupy, ale jestem zbyt zmeczony tym modelem, zeby poprawiac. Next time sie przyloze.

Cien koszmarkiem? Hmmm... chcialem, zeby pojawil sie taki ostry cien na twarzy. Blad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś, nie mówię że ostry cień jest czymś złym, wręcz przeciwnie widział bym bardzo ostry- nawet wzmocniony w postpro „nóż” tyle że nie od spodu... Strasznie burzy bryłę główki- czy raczej ją zniekształca w moim odczuciu. Z przodu/od spodu jak dla mnie powinieneś dać delikatne rozświetlenie... tak aby nie wyglądało na złapanie latarką, tylko typ superhero ;)... Ostry jak dla mnie powinien być pochodzenia tego okna (oczywiście udawany (źródło światła dużo bliżej)). No tak, ale to jest moje widzimisię a Twój stillek :), rób co uważasz za najlepsze :).

 

A i btw. nie bądź taki skromniś ;), wiadomo że nie jest na poziomie stylizowanych główek Reda czy Kaszuba ;), ale nie zmienia to faktu że fajnie się prezentuje :).

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne:)

Conceptu raczej nie zmienie, zostanie takie swiatlo - latarkowe, bo o takie mi chodzilo. Chcialem stworzyc atmosfere grozy, tajemnicy.

 

Ale! Nie ron lez;) Postanowilem dorobic temu panu cialko, glownie chude lapy z dluuugimi, koscistymi paluchami. Bedzie okazja do zabawy ze swiatlem, nawet mam juz pomysl ;) Concept is on it`s way.

 

Pozdrawiam i thnx za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialnei mi si ebardzo podoba, tylko fakt ten cien od nosa musisz go jakos zamortyzowac, bo strasznei przeszkadza, cos delikatnego dla zarysoania choc ksztaltu twarzy, Ubraznei etz jest git, i nei przeszkadza to odbicie, bo bylo by zaciemno, ogolnie super, na modelingu postaci sie nei znam i nie wypowiadam,: ] pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie model ale render mniej, ale to wip, wiec mozna wybaczyc to ze caly obrazek jest czarny. W sumie model jest na tyle dobry ze mozna go wiecej pokazac.

Kolego Gotham;) - pamietam jak pisales ze nie ma nic gorszego niz porownywanie...

Moim zdaniem model nie ustepuje zbytnio modelom kolegow o ktorych wspomniales, moze ucho troche nie dokonczone jest. Dla mnie lux, zwlaszcza nos jest fajny choc moze zalatuje praca z cgtalku inspirowana przez the incredibles...

http://www.cgnetworks.com/galleryimages/2211/tinker_medium.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności