Skocz do zawartości

GMax - jak bardzo jest ograniczony ?


bedyq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tyle w temacie.

Czyli to czasy 3DS Max 6 ? Czy można to potraktować jako zalążek do grafiki 3D ? Nie chcę piracić 3DS Maxa, a Blender jakoś mi nie odpowiada, chcę robić jakieś proste modele broni do gier typu CS 1.6 lub Quake 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autodesk.com/education/free-software/3ds-max

 

Dla studentów i uczniów za darmo. Wystarczy założyć konto na autodesku, nie musisz nawet posiadać konta e-mail .edu.

 

Nie wiem dlaczego nie można ściągnąć Maya 2015 (jak to prawidlowo odmienic?) na linuxa. Na stronie produktu istnieje wsparcie dla kilku dystrybucji.

Edytowane przez dzosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMax jest mocno ograniczony, najbardziej przez brak eksportu do rozsądnych formatów (niby jest skrypt generujący OBJ, ale obsługuje tylko trójkąty i trzeba kopiować tekst ręcznie, po kawałku). Oprócz tego mało wydajny viewport i narzędzia do modelowania, którym wiele brakuje do ergonomii, do której przyzwyczajają nas współczesne programy. Mając za sobą drogę od Maxa (Gmaxa też), przez Maykę do Blendera moja rada brzmi - przysiądź do tego Blendka - zrobisz sobie wielką przysługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo. Do maxa milion, a do majki 990 tysięcy :)

A jak Ci ten max nie przyjmuje kodu, to podaje jakieś wyjaśnienie, dlaczego?

Mój syn studiował informatykę, i używał studenckiego maxa przez kilka lat (ja wtedy też korzystałem:) ). No.. W zasadzie to nie używał kilka lat, bo na studiach tylko go liznęli i nic więcej. Pamiętam, że nie mieliśmy żadnych problemów z instalacją i uruchomieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności