Skocz do zawartości

Daily speed session


Mkaszpir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mCh nie marudz temat jest swietny

szkoda tylko ze tak malo osob tu zaglada... hmm wlasnie zdalem sobie sprawe ze tez bede mogl sie pojawic tylko w sobote i niedziele ;-( [to wszystko przez studia poza domem ;-/]

ale jeszcze jestem ;-) wiec wrzucam bardzo szybki projekt: Syrena RS2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie, pięknie... pora na małe zmiany :D

chętnie skasowałbym spóźnialskich, bo zasady itepe... no ale Tomur zrobił niezłą niezłą syrenkę, reszta też się spisała, więc oby tak dalej, ale trzymajmy się pewnych dat na przyszłość by bałaganu nie było :D

 

temat : Co Ewa robiła w Raju?

 

zakończenie 8:00 w środę

 

 

A teraz zmiany: Experyment

 

Postanowiłem, na razie, na próbę wrzucić temat tygodniowy, dla tych którzy nie mają wiele czasu by skończyć coś w jeden dzień, jak też i dla całej reszty zapaleńców :D Oto co następuje: Temat będzie się pojawiał najpóźniej do środy, będzie miał dodatkowe wymagania, które zostaną wyszczególnione w opisie. Zakonczenie tematu i jednocześnie dzień w którym mozna wrzucać swoje prace to NIEDZIELA, w ten dzień nie będzie tematu, na razie przeznaczam go na wrzucanie "tygodniówek" pamiętajcie, by nie zrobił się bałagan, gotowe prace wrzucajcie dopiero w niedzielę :D Zobaczymy jak bedzie to funkcjonować, pozatym chętnie wprowadziłbym opcje wybierania "szkicu tygodnia" jeśli macie pojecie jak to zrobić proszę o kontakt :D

 

 

Temat : Leonardo da Vinci - szkice

 

Chodzi tu o wasze inspiracje i pomysły, jakie możecie zaczerpnąć Leonarda, można tu twórczo rozwinąć jego projekty maszyn, lub zróbić własne, jest jedno ale : prace muszą być stylizowane na szkice Leonarda, kreska, faktura papieru kolory.

Prace gotowe wrzucajcie w niedzielę, macie więc trochę czasu na przygotowanie się.

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bokiem mi już wychodzi sytuacja w której nie robię choćby combo-speedka miesięcznie dla siebie... Więc jakoś mnie chwyciło dzisiaj na speedek przed snem ;).

 

Planowałem 30min. realia wydłużyły proces twórczy do 50min... Cóż, bywa.

 

 

Pozdrawiam, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności