Skocz do zawartości

Exterior: Pierwsze wypociny z pod cinemy :)


skalpel3d

Rekomendowane odpowiedzi

Przy robieniu przeróbek projektu "gotowca" pod dyktando klienta, naszło mnie aby się zmierzyć z cinemą jeśli chodzi o exteriory. Co z tego wyszło widać poniżej :) Walcie prosto z mostu co poprawić nad czym popracować, z góry dziękuję :)

Soft c4d+vray+ps , wspierałem się maxem w tworzeniu vray proxów zielska :)

 

Vt50vVL.jpg

 

JRwX4Gd.jpg

Edytowane przez skalpel3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

t... Zielsko i jego ustawienie jest odwzorowane ze stanem realnym działki.

 

Fix the reality.

Poprzestawiaj roślinki.

 

:cool:

 

Bardzo ładny render, i, szczerze powiedziawszy, bardzo ciężko będzie (dla mnie, rzecz jasna) znaleźć istotne różnice między C4D i 3DS. Po prostu czysty, profesjonalny obrazek.

 

Pozdrawiam,

 

... na ostatnim planie troszkę nasycone kolorki, ale to nie render, tylko tło i PS, taki szczególik... Może troszkę wyciszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super wizka jak to dla domku typowego:) Widac, ze ogarnales juz sporo Cinemy.

 

Jedyne co bym zmienil/dodal to :

- kosze dachowe w zalamaniu plaszczyzn dachowki taki detal ale bez tego dach bedzie przeciekac i oko jakiegos ogarnietego inwestora szybko wylapie

- dodal bym nieba w kazdym widoku

- chyba samochodu bym sie pozbyl albo jakos inaczej ustawil bo zbiera duzo uwagi i tak jakby gubi sie przez niego skale obiektu

- okna na najdluzszej scianie emanuja jakims dziwnym swiatlem, a powinny byc najciemniejsze ze wszystkich

- no i jedna bardzo drobna rzecz (ale to moze tylko mi nie pasuje) krzywizna brzozy jakby wykrzywia mi obrazek, wiem ze jest prosty ale nie komponuje sie tam w zaden sposob, moze warto ja obrucic?

- aaa i teki detal detali zamknij okno dachowe bo zabawnie wystaje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zobaczyć ze i skalpel3d wrzuca coś w tym temacie :) oby częściej.

Co do tematu - tak jak rozmawialiśmy, i w cinemie można uzyskać bardzo dobre wizualizacje i jak widać i w tym sofcie rządzisz. Sama praca bardzo przyjemna, zwłaszcza podoba mi się ujęcie drugie - gra cieni, jest zielono, jest konkretnie i klimatycznie.

Czekam na kolejne prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za reklamy? Dzisiaj juz drugi taki gosc... 2-3 posty w bezsensownych tematach sprzed paru lat a w sygnie apteka albo mechanik ;D

 

Ode mnie moze troche durne pytanie: nie ma roznicy pod jakim programem jest vray? Tak samo renderuje w maxie/cinemie/sketczupie? W zalozeniu wersja ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności