Skocz do zawartości

Wiz: Kolekcja łóżek


Vehr

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Pół roku temu wydana została moja pierwsza kolekcja. 80 modeli dla Viz-people. Od tego czasu już trochę minęło więc postanowiłem stworzyć coś zupełnie własnego.

Pierwsza kolekcja to 21 łóżek różnego rodzaju. Myślę że każdy znajdzie w niej coś dla siebie i uzupełni chociaż w części wasze bazy modeli.

Poniżej przedstawiam wybrane rendery z katalogu. Co ciekawe rendery umieszczone w katalogu zostały zrobione w Corona. Jest to jeden z 5 dostępnych formatów. Oprócz 3ds max + corona dostępne są : 3ds max + vray, Cinema 4d + vray, .obj, .fbx

 

Duże podziękowania dla użytkownika forum - skalpel3d który przygotował modele pod Cinema 4d.

 

W związku z wydaniem pierwszej mojej kolekcji oraz trafinieniem na główna strone max3d przygotowałem dla użytkowników portalu kupon: max3d.pl który obniża ceny o 30%.Ważny do 14 listopada 2014

Link do kupna kolekcji oraz katalogu:

http://tomekmichalski.com/product/vol-1-beds/

p. Tomek

http://www.facebook.com/tomekmichalskicom

v1_beds_tm.jpg

v1_beds_tm_01.jpgv1_beds_tm_03.jpgv1_beds_tm_05.jpgv1_beds_tm_06.jpgv1_beds_tm_08.jpgv1_beds_tm_11.jpgv1_beds_tm_13.jpgv1_beds_tm_14.jpgv1_beds_tm_15.jpgv1_beds_tm_17.jpgv1_beds_tm_20.jpg

Edytowane przez Vehr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za miłe komentarze :).

jacekszy0 : zagniecenia to normal mapa :).

Azbesty : Używam Marvelousa od bardzo dawna :P.Na przestrzeni tych prawie 3 lat wiem dokładnie jakie były ceny oraz co wnosiły kolejne wersje :) a że Ty widzisz ceny dla najnowszej wersji 4 to już nie mój problem ;) nie tylko pościel sprawdź kolekcje 3d Fabrics od Viz-People ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe komentarze :).

jacekszy0 : zagniecenia to normal mapa :).

Azbesty : Używam Marvelousa od bardzo dawna :P.Na przestrzeni tych prawie 3 lat wiem dokładnie jakie były ceny oraz co wnosiły kolejne wersje :) a że Ty widzisz ceny dla najnowszej wersji 4 to już nie mój problem ;) nie tylko pościel sprawdź kolekcje 3d Fabrics od Viz-People ;)

 

pół żartem pól serio przecież pisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej dzięki za fronta :)

edit:

 

W związku z wydaniem pierwszej mojej kolekcji oraz trafinieniem na główna strone max3d przygotowałem dla użytkowników portalu kupon: max3d.pl który obniża ceny o 30. Ważny do 14 listopada 2014

Edytowane przez Vehr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności