Skocz do zawartości

Domek k. Krakowa


e3A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie

 

Ostatnio dawno się tutaj nie udzielałem dlatego teraz często będę wrzucał moje prace z ostatniego półrocza :)

 

Chciałbym wam zaprezentować domek katalogowy, którego adaptację wykonywaliśmy w naszej pracowni. Na życzenie klienta mieliśmy przeprojektować, oprócz oczywiście wnętrza, elewację ( oczywiście nie w całości tylko w detalu ). Zmiany w zewnętrznej bryle, które wprowadziliśmy :

1. Wstawki z płyt z betonu architektonicznego

2. Zadaszenie wejścia podparte na drewnianych słupkach zamiast na betonowych kolumnach

3. Okna na poddaszu w formie portfenetrów ze szklanymi balustradami ( wcześniej były normalne okna 150x150)

4. nad tarasem zaprojektowaliśmy drewnianą pergolę z rozwijanym zadaszeniem.

 

ps. Masywne 3 metrowe ogrodzenie z betonowej ściany jest tylko w wizualizacji ( nie chciało mi się za bardzo wstawiać tła :) )

 

KUHUT-12.jpg

 

KUHUT-13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Katalogowiec bardzo fajnie wyratowaliście, bardzo Lubie oglądać takie zmiany, gdzie niedużym kosztem prosty projekt zmienia sie nie do poznania i nabiera charakteru, ale wizka epicko przegięta :). Oczywiście chodzi mi tylko o ludzi itp. sama prezentacja architektury jest więcej niż wzorowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi. Trochę się jednak wytłumaczę z tych karykaturalnych wizualizacji :) Tutaj chciałem wam pokazać architekturę i nasze zmiany w katalogowcu, cieszę się że się podobają. Sam projekt powstał na zlecenie inwestora, którego dość długo znamy osobiście, można powiedzieć, że jest przyjacielem naszego biura, gdyż prowadzi firmę z którą często współpracujemy. Z założenia zrobiłem wizke, która miała być śmieszna, taka nieco inna od normalnych wizualizacji architektury, z jakąś historyjką, gdzie projekt będzie tylko tłem. Miał to potem powysyłać do znajomych czy wrzucić na fesjsbuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności