Skocz do zawartości

Heroes 3 HD - 15th aniv. Wyhodzi na STEAMA!!


Azbesty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

taaaa grafika to tam lipton chociaż myślałem że lepiej ją zrobią. no ale mniejsza najistotniejsze jest to że będzie nowy klient do online. Bo probwoalismy grać w studiu w H3 2 lata temu i no masakra.. co chwila wywalało grę najdłużej to chyba z 30 minut graliśmy.. dlatego mega że jest nowy klient bo tam grafika to wiesz :D

 

ale fakt faktem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli taki z Cb gracz jak maxiarz. Przez hamachi gralem wiele godzin, na lanie rowniez, dalo sie grac bezproblemowo.

 

Fajnie ze robia cos takiego, niestety cena pewnie drozsza niz H3 w trakcie premiery :P

 

- - - Połączono posty - - -

 

xm0D3HG.jpg

Well...

 

to "old version" pochodzi chyba z jedynki, az tak zle nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli taki z Cb gracz jak maxiarz. Przez hamachi gralem wiele godzin, na lanie rowniez, dalo sie grac bezproblemowo.

 

Fajnie ze robia cos takiego, niestety cena pewnie drozsza niz H3 w trakcie premiery :P

 

no my mieliśmy problemy, to wiele zależy od internetu i kto jaki ma z tego co zauwarzyliśmy. Nie mieliśmy czasu żeby to dokładnie zbadać. ale były problemy. Jak grałem np z jednym kolegą to nie było problemu w ogóle ale jak graliśmy w parę osób ze studia to właśnie były. nie wiem czym było to spowodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności