Skocz do zawartości

Scena 3D - "Be free..."


opor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

To juz (dopiero?) moja druga praca na tym forum.

Pracka jest prosta...ale mam nadzieje ze przynajmniej troszke sie bedzie podobac :-D

To czerwone "cos" mialo byc czyms w stylu szala...ale chyba srednio wyszedl.

Pozdrawiam i czekam na komentarze i krytke (bo to przeciez ona tak podnosi na duchu :-P )

 

3DS Max6+vray+Photoshop.

 

befree3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sama scena technicznie jest taka sobie... lawka jest zbyt idealna, drzewo tez ma za malo szczegolow a ta galaz jest "za ciezka".

ale za to pomysl i klimacik dla mie 95% - czyt. b. fajne

ja na twoim miejscu wrocil bym do tej pracy za czas jakis gdy bedziesz juz wiecej umial, lub gdy bedziesz mial wiecej czasu i zrobil ja jeszcze raz pozadnie.

ps bledow jest wiecej ale nie czepiajmy sie szczegolow.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo trudne, ale próbuję sobie wyobrazić, że użyłeś tam innego tła "chmurek" bo te były nałogowo i notorycznie nadużywane w czasach DOSowego 3d Studio co niestety utkwiło mi w pamięci na dobre! Poza tym niebo widziane w takiej perspektywie, sugeruje, że ta górka jest naprawdę wysoka! Czyli wchodzisz z trudem i możesz sobie odpocząć - no w sumie to logiczne!;) Tylko dla kogo adresowane - z pewnością nie dla zakochanych czy ludzi starszych - może do nawiedzonych dżogingowców z łolkmenami na uszach znanych z amerykańskich produkcji filmowych! Ale ja tu roztaczam teorie na temat chmurek i wysokości n.p.m, a trzeba jeszcze coś napisać :)

Technicznie słabo: ławka wygląda bardziej jak krzesełko Chorzowskiej Kolejki Linowej "eLka", a drzewo dosłownie jak górna część słupa kolejowej trakcji elektrycznej. Trawa... a właściwie to nie będę się już czepiał :)

Pomysł na grafikę ciekawy ale niezbyt szczęśliwie pokazany - może tak to ujmę. Ciekawy do tego stopnia, że nie musisz opisywać co pokazuje - obraz i tytuł są wystarczające! Jedynie technicznie kiepsko, a kompozycyjnie trochę bałagan "wzrokowy" jak wspomniał Vorek.

I podpiszę się pod stwierdzeniem Kulkie'ego - żebyś kiedyś zrobił pożądnu remake tej pracy!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kolorowa nie jest lepsza bo traci sens (a przynajmniej nie jest ten sens tak oczywisty)

2. na czarnobialej typografia jeszcze mnie boli, o czym nikt nie wspomnial

3. niezly pomysl na plakat przy czym zrobilbym taka korekte ze drzewo wogole bym wywalil a reszte przekadrowal na pion

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorowa nie ma sensu bo...

- gorzej wyglada

- w czarnobialej sila jest to, ze kolorowy jest tylko szalik a w kolorowej polowa ludzi nawet go nie zaowazy

kolorowe szaliki na czarnobialych obrazkach sugeruja, ze autor chcial cos tym przekazac... nawet jesli nie chcial;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności