Skocz do zawartości

SILNIK GWIAŹDZISTY


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No Scorpi widzę, że lubimy podobne klimaty. Mam tylko zastrzeżenia do zbyt obłych prowadnic drążków zaworów (mam nadzieję, że tak to się nazywa, to to na głowicy cylindra przytrzymujące popychacze). zwyczajnie zbyt okrągłe i obłe, ale...

A co do turbin jak to ktoś napisał..., to turbiny są w silnikach odrzutowych.

Pozdrawiam Bacry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niooom sliczny modelik...

 

ale jeszcze moglbys troszke szczegolow dolozyc... zeby Ci sie latwiej pracowalo, wygrzebalem dla Ciebie z ksiazki mojego taty taki sobie rysuneczek silnika gwiazdowego (nie jestem pewien, czy nazwa GWIAZDZISTY jest poprawna...), ma co prawda 9 cyzlindrow, ale to zawsze jakas tam referencja... :)

 

silnik.jpg

 

pozdroofki

milej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super pracka wierz co .ty masz niezly talent widze..moze bys zrobil jakas planete co jakies dziwne rosliny nieznane dzrewa..wiezr o co mi chodzi jaks obca planete i jej pzryrode .ja sam nie raz chcialem to zrobic ale mam jeszzc eza malo wiedze o programie[boje się]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak moim pierwszym założeniem w 3d było własnie stworzenie takiej planetki :) jakby takiego odrębnego światu coś jak matrix :P tylko własnie z roślinkami :) był kiedyś taki własnie projekt EPONA ( jeżeli nie pomyliłem nazw )... kilku jakiś gostków sie za to zabrało i to tam takie zwierzątka i roślinki żyłły normalnie i ewoulowały, sie rozmnażały i tak dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności