Skocz do zawartości

Scena 3D - foto. wizualizacja domku (cam. match)


Mirkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Po ostatnim spalonym podejściu chciał bym się szybko zrehabilitować, prawidłowy temat !! i praca na lepszym poziomie :)). Wizualizacja powstała na zlecenie, chyba jedna z lepszych jaką udało mi się zrobić, ale zawsze można coś poprawić, więc proszę o jakieś komentarze. Proszę pamiętać, że domek miał być z założenia nowy więc wszelkie zadrapania i obicia nie były by mile widziane. Pozdrawiam Mirek

Max R4 + final render stage0, końcowy efekt to praca z fotoshop-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dla mnie jestes zrehabilitowany :) mozesz wyjsc ze szpitala i cieszyc sie zdrowiem :)

Troche te pliczki starcily na jakosci ale naprawde sa fajne.

Chociaz jest tez kilka rzeczy ktora rzuca sie w oczka :|

1) rynna

2) Obicie pod oknami takie jakies kolorowe , niesmacznie to wyglada

3) kiepawy szader ogolnie na domku

4) Dziwne odbicia (rozjasnienia) tam gdzie jest ta dobudowka czy co to jest :>

5) dziwne fajdy ziemi ? nie wiem co to ale nie ciekawe :|

Ale jak juz wspominalem mimo tych drobniutkich niedociagniec pracka mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wytknięcie błędów, jak się nadczymś długo siedzi to już się wielu rzeczy nie dostrzega. Co do cieni to inaczej być nie mogło, zdjęcie pod wizualizacje robione było w pełnym słońcu a przy prezentacji dla klienta nie mogłem ukrywać szczegółów w ostrym cieniu stąd ta rozbieżność w kontrastach otoczenia i modelu :). Z chęcią załadował bym obrazki z lepszą jakością ale nie wiem jak, ogranicza mnie te 77KB. Jak ktoś wie to niech napisze.

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Udyniec

Mirek w Radymnie byliby szczęścliwi czytając powyższe komentarze

Pozdrowienia Udyniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam

Niestety musze stwierdzić że nie spotkałem się z czymś takim w maxe wszystkie elementy dachu i rynien zostały wymodelowane manualnie przeze mnie :) rynny to lofty łatwo je układać i mapować zaś dachówka to 3d z naniesioną realną fakturą zeskanowaną z katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności