Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn - gameplay trailer


Reanimator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Juz mialem nadzieje po wstepie ze to cos ala fallout - jednak nie.

 

Graficznie miazga. Postac wyglada jak z cinematicow jeszcze pare lat temu a tutaj realtime.

 

Co do gry - to nie bawia mnie ososbiscie wyrezyserowane i oskryptowane zdarzenia. Dlatego gram w dzisiejszych czasach w gry na emulatorze amigi czy dosa. Ale to taki wtret w zwiazku tym jak bardzo ta scena z polowaniem jest rezyserowana.

 

Ogolnie gratki - "bedziesz mial do portfolio" niezla sztuke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia gustu mysle.

 

Ale dla mnie skryptowanie zdarzen przeszktalca i upodoabnia gre do filmu - to mnie nie bawi, gdyz jak chce ogladnac film, to sciagam z torr... to znaczy ide do kina. Kiedy gram to chce miec wplyw na jak najwiekszy obszar w grze - resyserowanie ogranicza ten obszar, a w zasadzie w wiekszosci wypadkow narzuca jedno z mozliwych rozwiazan. Dla mnie to dziala odpychajaco. Wlasnie koncze Civivilzation 1 AGA i Cannon Fodder na amidze 1200 - to byla wolnosc w grach :)

 

Ale tak jak reanimator wspomnial, to jest trailer - wiec inne prawa.

 

Tak czy siak, gra prezentuje sie wybitnie nawet na tle tak wielu dobrych gier z E3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wygląda znacznie lepiej wizualnie niż Wiedzmin, do tego naprawdę solidna praca koncepcyjna i coś ciekawego jeżeli chodzi o scenariusz. Bardzo mi się podobało traktowanie małych maszynek jak zyjących istot. Mam nadzieje, że to prawdziwe jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności