Skocz do zawartości

2d faza - HOROŚĆ


mCh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie wiem, czy to mi coś żle wyświetliło, ale wszędzie widze symetrie, a z lewej jakoś tak z pól cm niepotrzebne? a tak to troche ten dół za cięzki w stosunku do góry. a ogólnie to mi sie kojarzy kolorystyką i ogólnym klimatem z późnym Rembrandtem:) coś bym jeszcze podziałał, bo wygląda jak ciekawie zapowiadający się początek. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawna pisowania - Choroszcz

CHOROSZCZ, m. w woj. podlaskim (powiat białostocki), na Wysoczyźnie Białostockiej, na brzegu doliny Narwi. — 5,2 tys. mieszk. (1998). W 1 poł. XV w. osada puszczańska; prawa miejskie 1507; od 1795 w zaborze prus., ...

...Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. dr St. Deresza. Pomysłodawcą, propagatorem, założycielem oraz rzeczywistym budowniczym szpitala był Zygmunt Brodowicz - naczelnik Wydzialu Pracy, Opieki Społecznej i Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z avatara dużo lepsza :) ze względu na to że jeżeli już robisz symetrię to rób ją do końca i nie przesuwaj całóści w prawo. Ładne kolorki ale tak poza tym to nic ciekawego, przefiltrowane strasznie i to się rzuca w oczy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu żadnego żartu z symetrii nie dostrzegam (może za głupi jestem).

Pseudo porządek w chaosie mówisz... no cóż... praca bardziej mi przypomina chaos w odbiciu lustrzanym... czyli coś zupełnie odwrotnego. Ale mniejsza z tym. Nie rozumiem pomysłu. Moim zdaniem jest on trochę bezsensu ale nie będę się tu wdawał w dyskusje. Praca po pierwszym spojrzeniu powinna już coś mówić, tymczasem u ciebie jest to mało atrakcyjna abstrakcja.. oczekujesz że odbiorca usiądzie i będzie się w nią gapił szukając ukrytego znaczenia? A nawet jakby to wątpię aby wpadł na to że jest to "pseudo porządek w chaosie".

Nie każdy myśli tak jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka całkiem całkiem, proponuję żebyś mCh pooglądał sobie prace niejakiego

Domenikosa Theotocopoulosa przyda się do następnych pomysłów, bo kolory mi się spodobały :D A chmm dowcip z symetrii? Chmm mało subtelny, brak mu Pythonowskiego surrealizmu, Benny Hillowej rubaszności, ogólnie polotu. Ćwicz ćwicz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności