Skocz do zawartości

szklana pogoda


(Ż)Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeden za drugim....

 

Podoba mi się (jak zawsze).

Nie pasują mi jedynie te białe kropki / plamki pod parasolem. Moim zdaniem niepotrzebnie "poszarzają" obrazek [nie słuchaj mnie, czepiam się ;) ]. Poza tym ok.

 

Niby jest wszystko... technicznie bardzo ładnie, klimat jest ale mimo to trochę brakuje mi jakiegoś konkretniejszego pomysłu (może jest tylko jestem na to za głupi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod dużym wrażeniem twojego stylu.BRAWO!!!

Choć jednak jest wtej pracy rzecz która mnie bardzo razi.Chodzi o przejście koloru z parasola na plecy(z granatu w zieleń)moim zdaniem mogło by być bardziaj płynne.

pozdrawiam

 

szkoda że nie ma tu agrafek,fajnie by wyglądały powbijane gdzieś w skóre.Tylko musiały by być duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie znam ale wydaje mi się że wolne miejsca po bokach i na dole dobrze się komponują. Bez tego oddechu ciężko by się oglądało tę pracę. Poza tym ciężkie mechaniczne elementy z lewego górnego rogu fajnie wgniatają wyrastającą postać z powrotem w parasol. Bez pustej przestrzeni na dole nie miało by to takiego wyrazu.

 

Ps. Brakuje mi tu jeszcze co najmniej jednego komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz swoj styl, masz pomysly, swietnie:) dla mnie bez tych bialych plamek bardziej by sie wyrywalo z tla i gdyby jeszcze np plynniejsze pzrejscie miedzy niebieskim a zielenia jak juz ktos wspomnial wczesniej + troche bardziej nasycone barwy samej postaci zeby bylo "ostrzej". co ja tu bede duzo mowic zreszta- powalasz mnie swoimi pracami, jestem z ciebie dumna;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności