Skocz do zawartości

Scena 3d Robodog


BigBird

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki za kometaze te leprze i te gorsze ! a co do kilku to tak : detali teraz nie bede dodawal moze kiedys mnie najdzie ( w najblizszym czasie) ! wiem ze wisi w powietrzu ale co tam moze i latac ! a co do prostoty to fakt tylko glowka jest bardziej zlozona ale to nie ma znaczenia przeciez nie na tym to polega ! o i jeszcze te uszy to mugl bym je zmienic ale przeciez to robot wiec to tylko kosmetyka (choc moze to zmienie jak bede dodawal detale ! No chyba ze ktorys z moderatorow bedzie taki mily i przeniesie watek do wipa to nad nim jeszcze popracuje teraz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajniutki stylowales sie na tej starej gierce co byla kiedys na PC? taki mily dla oczu, te lewitowanie wkurza troche, poza tym ladny (czemu nie zdezerterowales z BUR? :( rozumiem ze ograniczala wolnosc artystyczna? tam by robodogi ladnie wygladaly heheh ) pozdrawiam Hatred

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom wiec moj komp po wielkich trudach podolal renderingowi ktory i tak nie jest efektem koncowym ! (hdr i swiatlo wydluzylo render z 15 min do kilku godzin) Zajme sie jeszcze uszami no i pewnie materialem bo sam nie wiem co do konca z nim zrobic z drobna wasza pomoca oczywiscie ! (hatred zdezerterowalem przez awarie glownie , no i wakacje wiesz jak to jest ale odezwe sie do kolosa bo lubilem takie robutki domowe , moze sie da cos zrobic :] No i jeszcze raz prosze moderatorow zeby uprzejmie przeniesli watek do wipa jak nie stanowi to problemu bo zalaczajac kolejny obrazek naginam zasady :] z gory dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jeszcze pierdykne numerki albo cos na tych klawiszach ! i zobacze jak to wtedy bedzie wygladac z bialeymi cyferkami a czarne klawisze . A co masz na mysli mowiac jakies dobre detale ? nie wiem jakos nie moge wykombinowac co by mu dodac co by sie nie gryzlo i gdzies dalo wlepic !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno mnie tu nie bylo ale w koncu robodog ukonczony ! nie bede go wiecej poprawial bo mogl bym to robic w nieskonczonosc i i tak bedzie cos nie tak , wiec tak wyglada jego finalna wersja ktora powstala tez dzieki pomocy Kengiego ktoremu bardzo dziekuje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że już skończyłeś, ale i tak będę upierdliwy;) oko nie pasuje, jego światło jest z zupełnie innej bajki niż światło na modelu. ale reszt już spoko-widać, że mocno stoi na nogach, czuć masę, dobry poblask ma itp. tylko jeszcze to oko i będzie luz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoon domyslalem sie ze jak ktos sie czegos czepi to bedziesz to ty :) moze i masz racje ale to oczko nadalo mu pazurka :D pieska juz nie bede ruszal bo nadeszlo zmeczenie materialu i mam go dosc teraz robie inna pracke ktora tak czy inaczej niedlugo zamieszcze i na niej sie wyzyjesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności