Skocz do zawartości

scena 3d: Almost done


Drake

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

niżej moja nowa scena. Starałem się zminimalizować posta, jak najwięcej rzeczy zrobić w 3d, czegoś się nauczyć :) 3d max i vray, post w photoshopie. Większość modeli sam modelowałem, kilka zapychaczy jak m. in. książki i długopisy pożyczone.

 

Praca ma tez przesłanie - przypomnieć, że to nie Alan Turing jest odpowiedzialny za złamanie kodu enigmy.

 

Czekam na komentarze/opinie/porady :0

 

Do zobaczenia niedługo!

 

https://www.behance.net/gallery/30283917/Almost-done

 

lukasz-wiktorzak-final.jpg?1444689739

 

lukasz-wiktorzak-1.jpg?1444689730

 

lukasz-wiktorzak-2.jpg?1444689733

 

lukasz-wiktorzak-3.jpg?1444689735

 

lukasz-wiktorzak-4.jpg?1444689737

Edytowane przez Drake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ten zlamal kod, kto ma we wladzy media swiatowe. Stad nie niemcy zabijali zydow, ale hitlerowcy, ktorzy okupwali niemcy od 1933 ;)

 

A praca fajna. Jednak najwiekszy mankament to zaduzo ciemni - jest przeakcentowana.

 

Cheers

 

EDIT:

Polityka historyczna hegemonow swiata, w tym niemcow, jest jasna: to co dobre zrobili Polacy, jak chociby crack enigmy - odebrac. To co zlego zrobili inni przypisac Polakom. Stad "Polskie obozy smierci" itd itp. Ale wiadomo, kto sie orientuje w sytuacji jest to dla niego jasne jak Slonce.

 

BTW. Duzo za duzo ciemnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drake swietna praca! Zdecydowanie na fronta. Choc musze sie zgodzic z boliticiem ze ciemno gdzie niegdzie masz. Na tej polce masz pelno detalu ktory kompletnie ginie w cieniu, przydalby sie tam troche jasniej. Rozumiem jaki klimat chciales uzyskac ale chyba jednak troche ze ciemno. Przez to tez mialem problem jak ta praca ma przypominac o wkladzie Polakow w zlamanie enigmy, dopiero po rozjasnieniu i przyjrzeniu sie z bliska zauwazylem polska opaske. Nie jestem fanem poprawia pracy innych, bo kazdy ma tam jakas swoje wizje ale ja widzialbym to bardziej tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pawelkos :) rozjaśnienie na pewno pomaga w pokazaniu elementów z tyłu!

 

Skoro już jest jaśniejsza wersja to z polskich akcentów jest pistolet VIS a na budziku jest za 16.57, czyli tuż przed 'Godzina Zero' - takie smaczki :) można to sobie złożyć w historyjkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak pisalem pierwszego swojego komenta to ogladalem twoj render w pracy na skalibrowanym monitorze i wydawalo mi sie za ciemno, a teraz ogladam na swoim(nieskalibrowanym) w domu i teraz wydaje sie byc OK(nie za ciemna). Dziwne ze tak malo postow bo praca naprawde swietna i w cos innego niz kolejna wizka. Moze wlasnie dlatego tak malo...

 

A co do Polskich smaczkow to na broni sie nie znam a przynajmnie nie az tak zeby znac ten pistolet a zwlaszcza przykryty w 3/4 opaska. Ale dla znawcow na pewno nielada frajda odnajdowanie tych akcentow;) Moze mogles podpowiedziec w pierwszym poscie ile ich ukryles na obrazku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze papierosy extra mocne? Ale one filtrow nie mialy;) A tak a propo - w czasach 40tych raczej papierosy filtrow nie mialy. Ale moge sie mylic.

 

Z WIKI: " Obecnie prawie wszystkie papierosy mają filtry, wprowadzone po raz pierwszy w 1940 roku przez markę Pall Mall i rozpowszechnione przez markę Kent". Tak wiec te papierosy to albo Pall Mall albo Kent. Z tego widac ze polskiego crackera sponsorowaly USA. Z tego wniosek ze za zlamaniem enigmy stoi Polak i USA.

 

Na moim ekranie iMac dalej ciemno. Ale i tak praca bardzo dobra.

 

Cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności