Skocz do zawartości

Scena 3D: interior - kuchnia :)


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

witam :D

 

zgodnie z tym co obiecalem, wrzucam kuchnie do wipa. narazie niewiele jest, robie to od 30 minut i chcialem sie pochwialic :)

 

tak jak mooj ostatni interior, kuchnia bedzie roowniez z jekka nutka retro :)

szczegoolow niewiele, bede robil wieczorami i pewnie nie rzadko bede potrzebowal waszej pomocy :)

 

mam na poczatek pytanie:

czym rooznia sie trzy metody AA w vrayu?

 

hmm widze ze tutaj jest wlasnie AA skopane i moze sufit za nisko.. kurde wcielo mi dwie literki na lodoowce (?) mialo byc S M E G - vray czasami mi cos znika ;)

nastepnym razem poprawie nie mam teraz czasu jeszcze raz rendera robic :P

 

narazie macie to a ja ide spac

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

oświetlenie ładne ale ja bym jakoś urozmaicił architekturę pomieszczenia bo to jest zwykła kuchnia w betonowym bloku z lat 70 o pow. 10 m2 :) . No chyba ,że o to Ci chodzi ? ale przez to Twoja praca może będzie zbyt mało atrakcyjna w odbiorze ogólnym a szkoda by było bo renderek zapowiada się b. ładnie (ale to oczywiście jest tylko moja opinia :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeez - ale Ci sie oswietlenie skaszaniło... zupełnie nierealistyczne.. popraw je.. no i czekam na wiecej :) Ja bym tu wsadził za gary jakas ponetna pania w zwiewnej koszulce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO nie tak?? :o Jak napisze, ze wszystko to chamsko wyjdzie?? :>

Rogi.. skad te cienie sie tam biora?? Popatrz u siebie w pokoju, czy przy takim swietle tworza sie tam takie rzeczy!! Masz zle ustawione fotony.. popracuj nad tym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robie fotonami tylko vrayem :]

A to vray nie ma photon map ?? Codziennie dowiaduje sie na tym forum niesamowitych rzeczy :P Ale lepiej zacznij "robic" photonami bo na zwyklej mapie irradiance w vrayu ciezko osiagnac zadawalajacy efekt ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow :o

 

maciupenku update, za cholere nie wiem co mam nie tak z AA, jest tu ktos kto sie na tym zna?

 

zrobilem okno, zlew, dodalem szczegooly lodoowce i troszke poprawilem swiatlo ale i tak nie jestem z niego zadowolony, trzeba poczytac tutki o oswietleniu w vrayku :)

 

malefatal masz racje zapomnialem o fotonach bo ich nie uzywam :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje do poprawy:

- wysokosć kuchni w bloku to minimum 240 cm, u Ciebie jest tak na oko 200 cm

- okno powinno być wyzsze

- ściana zewnętrzna powinna być grubsza ze dwa razy, a parapet powinien mieć głębokość z 20 cm i dobrze byłoby, gdybyś go wymodelował;)

 

Jeśli chodzi o AA, to ja odznaczam ostatnią opcję i daję wartości -3 w obu okienkach - to taka moja metoda wypracowana na zasadzie prób i błędów;-)

Jeśli chodzi o fotony, to niesamowicie wydłużają czas renderingu. Myślę, że i bez ich można uzyskać bardzo zadowalający efekt:-)

 

A kuchnia Szeryfa powalająca na kolana:-) Ta firaneczka, ten parkiecik, ta listwa nad blatem - miodzio:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome , poki co z tym co masz nikt ci sie do stop klaniac nie bedzie :) to apropos twojego signatur'sa :] poki co mysle ze powiniens sie zajac modelowaniem urzadzen i przedmiotow wnetrza a nie zabierac sie za rendering odrazu :) bo jak wszystko wlozysz zamocujesz etc. i pojedziesz na tych samych ustawieniach to lipa bedzie wiec zajmij sie czyms przyjemnym - modelingiem :) czekam na porzadny updat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności