Skocz do zawartości

Prośba o wypełnienie ankiety


impair

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam nadzieje że nikt nie zlinczuje mnie za ten wątek, ale mam przeogromną prośbę do bywalców tego forum o wypełnienie ankiety. Jest to ankieta dotycząca osób spożywających piękny alkohol jakim jest wino, zależy mi głównie na odpowiedziach męskiej części społeczeństwa ponieważ jest ich zaskakująco mało. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki zostaną użyte do pracy inżynierskiej.

 

 

Dziękuję z góry za wypełnienie :)

 

PS. Ankieta nie należy do mnie, ja ją jedynie rozpowszechniam w celu ułatwienia zdobywania odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiem że to nie Twoja ankieta, ale ponieważ to forum graficzne to przyczepie się o to, że brakuje pytania: Czy sugerujesz się etykietą i kształtem butelki przy wyborze wina.

Ja osobiście tak, bo lubię proste etykiety i butelki, co ciekawsze zostawiam sobie w ramach kolekcjonerstwa/zbieractwa/rekwizytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o rozpowszechnienie tej ankiety dalej, głównie liczą się odpowiedzi mężczyzn, ponieważ ankieta obecnie posiada przewagę kobiet i to znaczną.

 

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wypełnianie ankiety, bardzo tym pomagacie mojej dziewczynie.

 

PS. Ankiety niestety nie da się już edytować, ale bardzo dziękuję za uwagę odnośnie kształtu butelek, bardzo trafne spostrzeżenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski i wyniki opublikuję o ile autorka się na to zgodzi ;) A teraz nowe zadanie dla was drodzy przyjaciele! Kolejna ankieta, tym razem dotycząca GMO, jako że dobry ze mnie kolega to ją również rozpowszechnię i w miarę możliwości proszę o to również was.

 

 

PS. Wasza pomoc jest nieoceniona i pomaga zdobyć odpowiednie zróżnicowanie wyników, tak więc liczę na was ponownie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności