Skocz do zawartości

Postacie 3d: ćwiczenia


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w moim nowym wątku. Postanowiłem się zająć organiką jako że to nie jest moja najlepszą stroną. Bende starał się przez najbliższy czas wykonywać prace, włąśnie tego typu. Dzisiaj bawiłem się w robienie głowy i oto efekty. Później dam siatkę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam duży problem, konkretnie ten problem się nazywa nos. Zna ktoś jakiegoś tutoriala gdzie zostało by to bardziej poruszone?. Albo czy ktoś mógłby mi przesłać plik maxa z swoją zrobioną głową gdzie byłby nos :). Please pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nos i oczy, a szczegolnie nos jest ochydny, jak u doroslego faceta :) i dotego po operacji plastycznej, popraw go moze:)

a oczy jakies takie hmm, tj okolice oczow, oczodoly, tak to sie nazywa? troche dziewne :) ale ogolnie niezle ci idzie, napewno lepiej niz mi z organikami;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem się zmierzyć z boxmodelingiem jeśli chodzi o organikę, mam nadzieje że jakoś to wyjdzie, chociaż zaczełem już robić i widzę że modelowanie z plane daje większe możliwości, ale póki co są to argumenty jeszcze nie do końca pewne, jeszcze dzisiaj update, i sami ocenicie która metoda mi lepiej wychodzi, dozobaczenia za jakiąś godzinkę lub dwie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności