Skocz do zawartości

Living dead : Rip man


SiD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wow SCORPI dzienkas , hehe otucha jak maszenie no odbra moze jeszcze to wcisne ale wiem ze sa tu dwa błędy Mianowicie :

 

-Po lewej ten mózg mnie wkurza chyba roskroje mu pół głowy z lewej strony

 

- Oczy hmm chyba dam mu je calutkie czarne i dam wiecej swiateł moze to cos pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom i MeG ma dobry pomytsl i Tomek ma tez dobry ciezko mi bedzie , myslałem zeby zrobic mu oczy zielone talie seledynowe lekko przeżroczyste i delikane omi wstawic takie wkazde oko do omi dołozyc Lens efekt ale zmniejszyc wszystkie aspkety na minimóm tak zeby lekko siweciły mu galki hehe , hmm albo... no walsnie albo ciom moze takie czerwone gały mu wstawic i pod kolor swiatlo albo białe oczy zrobic texture sek w tmy ze musiałbym jeszcze zyłki odtysowac do tej textury , takie małe kurd enie iwem teraz szuka textór

Moze znacie strone z dusza iloscią textur co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem powiedziec (napisac) ze pracka sie rozwija i to w dobrym kierunku!

Naprawde jest niezle... jedyne zastrzezenie to wlasnie te oczy -> sorki za porownanie ale na pierwszy rzut oka skojarzyly mi sie z oczami Pokemona ;)

 

Ale mam nadzieje ze je niedlugo zmienisz...

 

Czekam na kolejne updaty.

 

Ps. Zeby nie bylo niedomowien -> nie ogladam, nie interesuje sie, nie zbieram zadnych Pokemonow! A nawet jestem ich biernym przeciwnikiem! ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze Sid zaskakujesz mnie z każdym updatem :D Te kurze stopki przy oczach i zmarszczki na czole dodają umarlakowi realizmu. Świetna robota ! Tylko te źrenice trochę mangowe :) Proponowałbym je zmniejszyć (im mniejsze tym lepsze:)

 

Oby tak dalej [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienkas za podpowiedzi

 

Co do pokomonów i innych mangowych bajek a takze całej reszty animowanych poprawiczy nastroju i humoru , to nie miałem nigdy nic przeciwko temu , ani nie byłem zabrdzo za ani nie jestem przeciw i chyba nigdy nie bede ,

 

Co do mojego kolegi zmarłego hmm to powiem wam szczerze ze zmieniam sobie goscia w domku hehe powarznie , oczy dam mu jednoliote mozliwie jak moge , albo całe czerwone albo czarne , nie wiem moze ejszcze jakis dodam efect ,

 

Prosze was tylko o jedno potrzebuje textury wiec jak mozecie to wyslijcie mi jakies na mailika bede wdzieczny

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ja tez lubie obejzec dobre anime... Nie mam nic przeciwko \"poprawiaczom humoru\" , ale akurat Pokemonow nie trawie.. moze to juz nie moj poziom?

 

Niewazne... skupmy sie na Rip Manie, bo naprawde dobrze wychodzi.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

no Sid..tylko gratulowac tak wielkiego postepu wmodelowaniu \\::))))

co do stronek to moze te Ci sie przdyadza...

 

-http://www.imageafter.com/textures.php

-http://www.mayang.com/textures/index.htm

-http://www.vocanson.com/tm/D/D1_textures_num/d1_menu.htm

 

pozdro

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienkas panowie , oczywiscie textury to etap ostatni i .... no wałsnie potem ciało bede robic hehe zobaczymy jak to mi wyjdzie hehe jestem ciekaw jak to sie udac moze hmmm , napewno nie bedzie zle a teraz mam dla was widok z 3 perspektyw oto i one :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do twarzy na wszytskich 3 jest taka sama , zmieniłem tylko widok kamery , 2 ostatnie są w messhowane ale tlyko raz a 1 jest meshowany 2 razy dlatego jest taki gładki , jaki najbardziej wam sie podoba ? czekam na komentarze i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Jak zaczalem ogladac posty od poczatku to od razu mi na mysl przyszlo ze w ostatecznym renderze bedzie sie wychylal, albo wychodzi z tej krypty jakis truposz. Jak narazie ciekawa czaszka :D progrelm bedzie z oczyma, jakie w ogole maja byc i czy w ogole maja byc :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienkuje wszytskim za wypowiedz i ocene miło ze sie wam podoba , chwilowo puki niemam textur , znaczy sie mam ale nie w domku ,zaczołem powoli ciałko tworzyc ale boje sie ze nie zabrdzo mi wychodzi moze jaka ocena ciom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm za abrdzo to wsystko powyginane...kalta jest rroche plaska i zle ze schodzi do srodka..tzn jakos dziwny ma ksztalt...i ten brzuch moglbys trpoche bardziej zaokraglic... jescze duzo pracy przed Toba

 

pozdro[piwo]

 

( sory za ostry komentarz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności