Skocz do zawartości

Living dead: Hand of Thanatos


Blooddragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Takie działo musi mieć iście fantastyczną siłę ognia :) Ja bym jeszcze dorzucił torchę światła z wnętrza tego stwora. Zeby było je widać między dziurami w skórze. Coś mniej więcej jak w batmobilu w Batmanie na zawsze :)

Oczywiście to tylko pomysł.

 

pozdrawiam

 

[Edited on 12-4-2003 by Conq]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, dzień mnie nie było a tu takie rzeczy!!!!!!

 

więc pokolei:

 

*po pierwsze faktycznie będzie to działo energetyczne, tudzież laserowe:)

 

*po drugie: Phantom - ale to \"odstrzeliłeś\"!!!!, bosko, naucz mnie, podoba mi sie jak cholera:D

 

*po trzecie, troche wam powiem o budowie, bo widze że nie chciało wam sie czytać pierwszych postów:]

- no działo energetyczne

- w bebechach znajduje się luk dla załogi z karabinami maszynowymi {nieumarli}

- w brzuchu, w miejscu jelit znajduje sie generetor i bateria

-to z tyłu to faktycznie turbina, jakiś przyspieszacz cząsteczek, w układem chłodzenia, jak chcecie to zbliżenie dam, jakies kable tam jeszcze musze wyprowadzić

- skasowałem całe plecy :D

robie nowe, bo wam sie nie podobały:D

- otwory i tak będą :D

 

 

*Czemu termn jest na 20 MAJA !!!!!!!!!!!!!!! tak mało czasu!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaa

\\[boje się][boje się]

 

 

dzieki wielkie!!!!

pozdrawiam:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo...fajne phantom wymyślił to z tym działem, ciekawe jak to zrobisz w twoim wykonaniu,hehe...napewno wspaniale! Co do samego modelu to bez zastrzezen, czuje ze będzie trudno zrobic nogi, proporcje ich do reszty ciała i takie tam...ale i tak życze ci powodzenia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo teraz miał byc update, ale bedzie troche niestandardowy

zrobiłem mu ciało, podoba mi sie, ale potem chciałem zepobaczyć jak rzebra będą wyglądać. No i dałem meshsmootha, zcollapsowałem, a potem.... przez przypadek zasejfowałem...;(

tragedia, 3 godziny poszły sie j.... ... siatka jest za gęsta zeby cos z nią zrobić....

 

tu są rendery, teraz zabieram sie za to jeszcze raz..... >(

 

 

z działem będe kombinowac potem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim!

bardzo mi sie pracka podoba, mysle za masz szanse dosc spore:)

sorki ze sie wypowiem znowu o tym dzialku... otoz wydaje mi sie ze byloby bardzo fajnie gdyby paszcza sie zamykala (bo troche to dziwnie wyglada jak dla mnie z ta geba wciaz na osciesz), tzn gdyby lufa byla teleskopowa i mogla sie chowac wglab ciala. o wiele fajniej by to wygladalo gdyby taki stforek biegl sobie, biegl, w pewnym momencie za3muje sie, otwiera paszcze, wysuwa dzialo i zieje laserem[yes] to byloby cos! ale tak w zasadzie to nie wiem czy jest sens robienia czegos takiego bo to nie bedzie przecie animacja:( a szkoda bo zapowiada sie bardzo super:)

 

ps: czy na ta czache nie natchnal Cie moze film \"The Hunt\"? tak sie pytam bo tam bylo b. podobnie i moze to widziales

 

tak 3maj!

 

Alcor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj znowu musz prostować i tłumaczyć... 3/4 moich postów to tłumaczenie na jakiej zasadzie to działa...:(

 

więc jak już mówiłem wcześnej - głowa nie żyje!!! jej tkanki nie są odżywiane, więc najnormalniej w świecie gnije...

 

głowa sie trzyma na lufie, jak widać i jest tylko ozdobą

 

no lufy nieststy nie będe robił teleskopowej, bo animacji nie bedzie:( tzn, bedzie ale nie na bitwe:D ale pomusł faktycznie przedni gdyby nie mój zamysł :

to cos porusza się bardzo wolno-> patrz AT-ST ze starwars; i jest duuuuuże;

przed strzałem \"rozstawia się\", wkopuje tylne nogi i pochyla się, po czym oddaje strzał, ładuje sie i leci dale. (nie biega)

to jest altyleria, działo samobieżne o dużej sile, duuużej sile:) więc lufa teleskopowa by po prostu nie wytrzymałą

 

[dalej trzymam się założenia, żeby to było jak najbardziej realistyczne]

 

ja se to chyba skopiuje i co 20 postów będe wklejał...:) ale spoko, ważne że ktoś tu zagląda

 

wielkie dzieki za posty [ i pochwały :P]

 

PS: nie widziałem tego filmu:) [dobry?] a natchnęłynie chyba dinozaury:P

 

pozdrawiam:D

Blood

 

[Edited on 13-4-2003 by Blooddragon]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zco teraz cieknie mi z ust jak na to patrze hehe jezyk z podziwu i szczeka wazy tone przy zimi lezy hehe wypasiony motyw heh powodzenia no czekam na reszte bo a zmnie skrece zeby zoabczyc jak ci idzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety wolno:( ale co ja poradze:( nie mam czau, a już tylko miesiąc został:(:(:(

 

a co do textur to dzisiaj zamówiłem sobie tablet wacoma :D heheheh przyjdzie za 7 dni!!!!! hehehe hehe hehehehe he[lol2][lol2][lol2]

 

jeszcze dzisiaj jakiś update chyba walne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiń troche bardzeij mięsnie nóg...

 

nogi obróć.. żeby były takie jak u diniusió i u ptkoków... ale... nie na zewnątrz tylko do wewnątrz... spróbuje to narysować :)

widok z przodu :

\\/

/\\

z boku :

/

\\

twoje z boku są takie

\\

/

już czaisz o co mi chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpi ma racje...chyba pomyliłeś miejsce tych nóg...:P bo takie powinny być z tyłu...:D Tak jakoś dziwnie teraz się odnosze do tej pracki...bo coś gdzieś kiedyś zgubiłą ona wg mnie klimat !! Czuje że to przez te kolce...aaa bym zapomniał...coś chudziutki jest ten twój czołg :D pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te nogi to specjalnie były, zobaczcie sobie szkic, ale też mi się nie podobają, robie normalne

 

a tak wogóle to cały czas sie szkicu trzymałem, tak jak powiedziałem, więc tusza \"czołgu\" jest jaka jest

 

tylko czemu stracił klimat:( teraz mnie zasmuciłeś:(

na koniec jeszcze go podniszcze znacznie, ale to dopiero po skończeniu nóg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł o wiele lepiej te nogi i w ogóle :) a oświetlenie! wreszcie jakieś wmiare normalne dałeś :) [jupi]

 

jeszce jedno

 

dodaj podłoge żęby cieniowanie było lepsze.. nio żęby kształt było widać.. podłoga wcale neimusi byc widoczna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności