Skocz do zawartości

Living dead: Hand of Thanatos


Blooddragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ej no ja wiem jak działa minigun!! lubie te działka:) i sprzężenie czterech chyba nie jest dużym problemem:) będzie przyczepione to wysiągnika, więc będzie cię odbracaż we wszystkich osiach, aha i będzie zrośnięte z operatoprem :D

 

Phantom- masz juz hummera czy planujesz kup[ić? ja planuje kupić:D za jakieś 10 lat :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blood to będziemy się ścigać bo mój będzie miał jeszcze NOS :D co do minigunów...bardzo ładne..ale...:D

1. Wydłuż je troszke...

2. Zauważ że na samym środku luf jest jeszcze blaszka je okalająca...to jest bardzo ważny szczegół...

 

Stykniemy się za parę lat w Iraq i pościgamy się...:D słyszałem że o tej poże są tam piękne burze piaskowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś dokńczył tego Hammera...ja bym zrobił texturki...u ja :D tego operatora z minigunami byś dołączył...to wsumie niezła scenka mogła by być...[co?] Pomyśl nad tym...niezły WiP :D by był...:D Co do tej blashki to nie jest izolacja...ale wzmocnienie środkowej części luf..żeby się nie wyginały :D i nie rozlatywały :D pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiehie taa \"mini\" hiehiehie[lol2]

dzięki

 

wie ktos mozę jak w MAXie osągnąć efekt przyspieszania, bo ja nie mam pojęcia:(

chciałem zanimować to działko, zeby lufy się rozpędzały przed wystrzałem i niewiem jak to zrobić :(

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[killer][killer]

 

a i wesołych świąt :P[killer]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyśpieszenie??? Bardzo prosto :) klikasz prawym czy tam lewym (niewiem bo tablet mam) przyciskiem na te czerwone prostakąt tzn klatke kluczową i dajesz tam objectxxx:rotation i na dole masz takie 2 przyciski.. musisz jeden z nich ustawić tak żęby był wykres paraboli albo odwróconej paraboli i już działa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh troche sie tu zakurzyło....

małocz asu jest:(

 

Phantom zmusił mnie żebym jakiś render pokazał, ale wsumie to nie ma co pokazywać:(

 

mechaniczna część nogi jest z facie koncepcyjnej, nie podoba mi sie, chyba zmienie

 

powiedzcie co o organicznych nogach myślicie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no...wogole nie ma nic do pokazywania...takie tam badziewie......kurde, to jest piękne człowieku!:D. Ta masa i proporcja, świetnie ci to wyszło...co do metalowej nogi to z jednej strony jest fajna wizualnie a z drugiej strony taka metalowa część jakby znikąd...a organiczne nogi ładne tylko jeszcze ładna texturka i będzie git........nie masz czasu tego robić ze względu na matury, czy co?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Znam ten bol...

 

Co do pracki to glowa z dzialem sliczna, w mechanicznych nogach brakuje jeszcze duzo szczegolow, ale ogolna bryla jest swietna, jak popracujesz nad szczegolami bedzie perfekcyjnie, zawsze mozesz zamiast je modelowac dac ladna texturke... Organiczne nogi mogly by byc troche bardziej mastwne przy złaczeniu z cialem, wychodzic bardziej z barków...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kly fajnie wyszly, z glowa bedzesz mial wiekszy problem, na twoim miejscu nie malowalbym texturki od podstaw tylko oparlbym sie na zdjeciach itd.. np. do krwistych kawalkow znakomite sa te z rottena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no wieeelkie dzięki:) normalnie zawstydziłem się;)

 

no będe próbował to skończyć ale przed texturami mam jeszcze w 3 dupy roboty z modelem.

 

moge wrzucać updaty na bitwe?

i czy ten ostatni render został wzięty do oceny? bo nie dawałem żadnego znaczka przy temacie... nie było mnie:(

 

pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności