Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

DrMetal

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Te stworki z drewna są ? ;) ... Temu leżącemu w krwi powinien sie trochę brzuch spłaszczyć i "rozlać" ;) wg mnie ;) , nie wiem z jakiego tworzywa wg Ciebie są stworki =) Może by tak więcej ich dodać? :)
  2. Niestety tak jak sie spodziewałem zabrakło czasu na konkurs :) Może w następnej bitwie się uda ;)
  3. Jakos tak brzydko zielono :) przydaloby sie inne oswitlenie :) tez mroczne ale nie takie zielone :) Chyba odbiegłeś za bardzo od tematu :) nie widac telewizora ;) albo przynajmniej mi nic tego telewizora nie przypomina ;) widze tylko jakiś zielony "komputer" ;) ... Modele wydaja sie spoko :) Powodzenia i nie zniechęcaj się :)
  4. Pierwszy pomysł podobał mi się znacznie bardziej (ręka łapie ubierającego się gościa)... ten nowy pomysł jest "taki o" . Oczy trochę mongolskie :)
  5. Gratulacje :) słodki bobas ;) i fajnego żółwika ma na czapce ;) Co do modelu to wyobrażałem sobie to trochę inaczej :) myślałem że wszystko będzie takie masywne i bez szczegółów jak na szkicu :) miało to swój fajny klimat :) ... ale ten model też mi się podoba :) powodzenia!
  6. Jeszcze dorzuce zdjęcie szkicu :-) , tak to sobie wyobrażałem ale ujęcie bedzie jednak takie jak na "tebletowym" rysunku i w poprzednim poście :)
  7. No zdecydowanie przydałoby się żeby ta ręka była gęstsza :-) może wsadzić w nią jeszcze jakieś elementy ? takie elektroniczne śmieci typu kawałki płyt, bezpieczniki, procesorki itp itd.
  8. Ustawiłem mniej więcej kamere w scenie i miejsce dla telewizorków, będzie trochę ciaśniej niż to sobie wyobraziłem, mam nadzieje ze uda mi się jakoś zaakcentować tez zepsuty telewizor z tyłu, zeby było widać powód ataku telewizorków :-) W scenie pojawi się też odkurzacz, będzie to broń jednego z telewizorków :-) nad broniami pozostałych jeszcze się zastanawiam. Oświetlenie takie przybliżone, na pewno jeszcze się zmieni.
  9. To wszystko pachnie mi świetnym wykonaniem! Naprawdę nieźle...
  10. Dzięki za motywacje ;-) Tutaj już telewizorek z swoim ciałem :-) , postaram się żeby każdy miał inne ciuchy na sobie ale każdy będzie mniej wiecej podobny :-)
  11. Jestem ciekawy wykonania duchów w 3D :-) białe prześcieradła ? czy coś w "gazowym stanie skupienia" ? :-) Pomysł mi się podoba :-) Powodzenia!
  12. Zawsze mi się podobały sceny z "mikroświatem" :-) ludki żyjące w grzybach , i takie roślinne miasteczka :-) ... Podoba mi się Twój pomysł i mam nadzieje że coś z niego wyjdzie ;-) Powodzenia!
  13. Widać że ostro pracujesz :-) posty dodawane w środku nocy ;-)... Ogólnie pomysł niezły i zapowiada się ciekawie, tylko te owoce w misce to nie są czasem żarówki ? ;-) Podobne do żarówek :-) Powodzenia i niech twój zapał nie słabnie :-)
  14. Przyznaje ze nie za dużo mam czasu i moje prace ledwo co się posuwają do przodu :-) Wpadłem jeszcze na parę pomysłów... Postanowiłem że ożywię każdy przedmiot w scenie, np. zegarek wiszący na ścianie będzie obserwował całą sytuacje z drewnianą fajką w ustach, pilot będzie się chował za plecami jednego z telewizorków z groźną miną , a w tle będzie widać jeszcze jeden telewizorek który ciągnie już gotową trumnę dla elektronika. :-) Sporo roboty, a czasu brakuje :-) Tutaj model "głowy" jednego z trzech telewizorków bandytów ;-)
  15. Z wszystkich pomysłów, twój podoba mi się najbardziej :-) mam nadzieje ze wykonanie będzie tak samo dobre :-) Powodzenia!

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.