Skocz do zawartości

skorpion85

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez skorpion85

  1. a może jednak toś widział?? warto czy nie warto?? może chociaż dla FX warto?
  2. no całkiem niezłe :) jestem narciarzem i powiedział bym że mnie zainteresowałeś :D szkoda że w filmiku tak mało wstawek (tylko z początku) z tymi animacjami zjazdu. P.S. Ile lat siedzisz w grafice??
  3. eeee...noooooooo...eeeeeee....ee..eeee...eeeeeeeeeee to mi mowe odjęło!!!!! Rewelacyjne wykonanie i super efekt.
  4. nie no miazga :D czekam na całość :]
  5. :) nie no pomysł extra :) szkoda że ja nie mam tyle czasu :/
  6. no animacja rewelacja :) na bardzo wysokim poziomie!!! a oglądaliście jego reela ?? no ma kilka bardzo ciekawych prac!!
  7. hehe :) ależ jegomość dowciapna :) niektórzy ludzie czasami chcą iść do kina i zobaczyć właśnie "strzelanie" i "efekty" :) nie każdy film musi dać widzowi "katharsis" :)
  8. Odnośnie samego Avatara i szanownego Pana James'a Camerona to czy słyszeliście o tym że Avatar jest najprawdopodobniej plagiatem!!! że już świat Pandory - zamieszkiwanej przez humanoidalne istoty zwane Nave został wymyślony przez rosyjskich braci pisarzy powieści SF???? http://www.filmweb.pl/%22Avatar%22+plagiatem+radzieckich+ksi%C4%85%C5%BCek+SF,News,id=57416 No to dopiero wiadomość :) Jednak chyba Cameron tu nie zabłysnął!!
  9. tak tak!!!! ja też się przyłączam do prośby!! :) Prosimy grzecznie autora postu o wznowienie linka, ewentualnie kogoś kto zassał całość by umieścił to na jakimś free serwerku :) Z góry dziękii
  10. skorpion85 odpowiedział odpowiedź w temacie → Wolne dyskusje
    tak to już jest na uczelniach :/ niestety :/ a ktoś jest/był może studentem Wrocławskiej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej?? (http://www.wwsis.pl/) konkretnie kierunek Informatyka, specjalność Grafika komputerowa?? uczą coś tam czy raczej nie :/ ??
  11. chętnie bym się przeszedł na Avka i Parka :) a co powiecie na temat drugiej część Twilight'a?? warta??
  12. skorpion85 odpowiedział claude → na temat → Work in progress (WIP)
    a ile masz czasu na finisz??
  13. okulary nie powinny sprawiać problemów!! o chyba że ktoś ma takie wypaśne bzykowate oprawki :D
  14. a co to za giera bo nie kojarzę?? :)
  15. skorpion85 odpowiedział Adam_Guzowski → na temat → Animacje
    no zapowiada się bardzo interesująco. Chciał bym mieć taką wiedzę i umiejętności :( powodzenia życzę i czekam jak reszta na up w ruchu :)
  16. zaczyna to nieźle wyglądać!! :D
  17. eee przyznaj się że napisałeś do kolesi od TS aby Ci udostępnili model a nie tu bajerujesz...... :D żarcik oczywiście :) jak byś to wstawił w jakąś scenkę podobną jak z filmu wiesz droga gdzieś na pustyni trochę rozwalonych aut i na niej pędzący moto-terminator to bym stwierdził że zrobiłeś zrzut ekranu podczas oglądania filmu ;) miodzio jak dla mnie!!! piękna sprawa!!
  18. DC Graphics :) no fajnie :) no jak masz kogoś kto Cie będzie mógł polecić tym bardziej szefowi to bajka :D Powodzenia w tworzeniu będę zerkał :)
  19. Nie wiem, może mi się tylko tak wydaje ale ale coś ta podłoga dziwnie wygląda. Jak by w takim starym domu podłoga z desek :) ale może taki ma być efekt :) a czemu kamień chcesz zmienić? całkiem przyjemny :)
  20. no fajny koncepty :) a możesz zdradzić gdzie starasz się o pracę?? czy to tajemnica?? :) powodzenia
  21. Zacznij od modelowania ze słabymi ustawieniami renderingu, aby mieć całość w odpowiednich proporcjach itp. a dopiero później oświetlenie :) a render trochę za ciemny :) na pierwszy rzut oka :)
  22. na jakim sofcie pracujesz?? i jaki masz sprzęcior?? bo taki zwykły PC nawet "wypasiony" komp domowego zjadacza chleba :D to chyba nie uciągnie ?? przynajmniej mój nie :D A detal niezły na modelach!! Powodzenia :)
  23. no faktycznie może zginać :) sory przegapiłem :) a ten pomysł z asymetrią całkiem fajny :D
  24. całkiem przyjemnie :) a ona w tych spodniach(zbroi) może zginać nogi w kolanach ?? :D
  25. Dość ciekawe podejście z tym Assistance :) mi się podoba :)ciekawe czy można komercyjnie używać programu w tym okresie?!

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności