Jump to content

warper

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About warper

 • Rank
  Member
 1. Proszę pilnie o pomoc. Do zrobienia wizualizacje lampy techniczne brak ozdobych form( coś jak CHORS) - do katalogu (lampa + rodzina x1 x2 x3 x4 kinkiet itp) w sumie 50-70 sztuk do każdej 2 rendery. Ile za lampkę?
 2. Gratulacje Piękne oświetlenie. Możesz zdradzić jaką techniką się posługiwałeś. Jakieś parametry? Z góry dziękuję.
 3. :) chodziło mi o materiał użyty w 3ds nie w ewentualnej rzeczywistej realizacji. Bardzo fajny efekt uzyskałeś. Prośba nadal aktualna.
 4. Możesz zdradzić przepis na farbę na suficie ?
 5. kiedyś znalazłem taką oto pomoc: http://www.metinseven.com/article_vray_splotches.htm najczęściej wynikiem takich plam u mnie jest brak grubości "ścian" i w jakiś dziwny sposób światło odbija się od powierzchni.
 6. :) sorki ale nie mogłem się powstrzymać, bez urazy. ostatnio robimy dużo w tej płytce (uwielbiam to spojrzenie jak komuś się mówi że są takie wielkie zwłaszcza komuś kto to będzie kładł na ścianę:) ), swoją drogą nie zechciał byś się podzielić fakturą ?
 7. :) bardzo ładna wizualizacjia, a płytka to raczej KERLITE :) Pozdawiam.
 8. Witam, gdzieś przeglądając najprawdopodobniej to forum natknąłem się na tutorial opisującego nadwanie (w toturialu faktura mozaiki) faktury wzdłuż jakiegoś kształtu chyba splin-a. Teraz nie mogę tego znaleźć jak oczywiśćie pilnie potrzeba :( Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy