Skocz do zawartości

ZZar

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez ZZar

  1. ZZar odpowiedział biglebowsky → na temat → Warsztat
    Miała wyjść zwykla chmura ale jak zwykle znowu coś poknociłem... [Wyedytowany dnia 14-7-2004 > ZZar]
  2. z profilu wygląda jakby miała wytrzeszcz gałki ocznej, ale przodu już tego nie widać, całkiem fajnie skóra wyszła. Ogólnie przyjemnie się na to patrzy. Szkoda że tła nie ma.
  3. Modeling: 40 min Rendering:10 min (Mój komp to złom.) texturing & Lighting: 10 min Soft: Maya 6, Rhinoceros 3 Renderer: Mental Ray Moja wizja : hyhy edit:zapomniałem opisu. [Wyedytowany dnia 11-7-2004 > ZZar]
  4. Fajna ciężarówka. No trzeba przyznać, że ten rhino jest fajny, ma parę bajerów , których w maya mi brakuje, ale pewnie są do tego skrypty, a pokaż siateczkę po imporcie do maxa :)
  5. ZZar odpowiedział Rascal → na temat → Work in progress (WIP)
    Minutę po swoim poście ,znalazłem fajne to .
  6. ZZar odpowiedział Rascal → na temat → Work in progress (WIP)
    Rascal --> Hmm, to chyba jakaś nowa funkcja w Maya 6 ,boolean na polygonach?! W Maya 5 tego nie ma. Głośnik wygląda ładnie, import eps, dwg , jest super używałem tego nieraz, wystarczy sobie w corelu, albo autocadzie coś z krzywych zrobić, wyeksoprtować do .dwg , albo .eps i importować w Maya, świetne to.
  7. Taak Królowa Śniegu ,cudna pracka, miód dla moich oczu.
  8. ZZar odpowiedział Big Foot → na temat → Work in progress (WIP)
    Ciężko by się takim mini gunem strzelało do góry lub do dołu.
  9. Ja bym zrobił dolną powiekę, przynajmniej jedną fałdkę na powiekach, jeszcze nosek minimalnie bym powiększył i zrobił szerszy i troche przedłużył w kierunku oka, daj może widok z boku. To może być niezła pracka, jak zrobisz ładnego bumpa i teksturki ,a przedewszystkim śliczną teksturkę oczka.
  10. ZZar odpowiedział MagicMarcus → na temat → Modeling
    Po pierwsze w jakim programie, po drugie pokaż siatkę.
  11. dorób może jeszcze obok leżący terminator hehe.
  12. Nom przystępuję do teksturowania, bump daje fajny efekt, narysowany w corel painter 8. Kanał color i diffuse to procedurale do wymiany niedługo. I pamiętajcie, krem przeciw zmarszczkom mimicznym i chirurgia poczeka , łecheeheheh.
  13. Fotony wygasają zanim zdążą się odbić od czegokolwiek, może scena jest zbyt duża, tzn jej skala?
  14. Może do teksturowania i kompozycji potrzeba czegoś więcej niż wprawnego oka?
  15. Tył ufoludka:
  16. Bardzo mi się podoba , ale teksturka, a zwłaszcza bump, na napierśniku wygląda jak by był zrobiony na odwal, popracuj na nim.
  17. Okej, mam zamiar zmarszczki i fałdki zrobić bumpem, jeszcze może wymodeluje te większe, dorobiłem powieki, powiekszyłem troche łapki:
  18. Modelowanie rączki prawie na ukończeniu, jeszcze tylko parę poprawek.
  19. Trochę odchudziłem ufoka, przebudowałem klatkę i zmieniłem policzki.
  20. Ten brzuchol jeszcze my trochę zmniejszę, nogi nie wiem czy mogą być.
  21. Kurcze komp mi się zawiesił i straciłem ostatni stan modelu ale zdązyłem renderka zapisać, trochę się męczyłem z tym nogami :/ . Postaram się dorobić szczegóły jeszcze tylko łapki dorobię.
  22. Mój powiedzaił chrzanić system. No i musi przejść na dietę teraz.
  23. Cośtam poprawiłem lepiej?
  24. To nie jest początek przygody z grafiką 3d, tworzę w Maya od jakiegoś roku. To siateczkę mordki dam:
  25. No więc przeglądam to forum od dawna, postanowiłem że stworzę wip\'a ,ponieważ rzadko kończę swoje prace i mam nadzięję, że umieszczenie wipa na znanym forum, mnie zmotywuje. Tematem jest obcy , podobny do \"itiego\" hehe, wiem , to nie jest moja pierwsza praca ,grafiką zajmuję się już jakiś rok.

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności