Jump to content

The Watcher

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About The Watcher

 • Rank
  Member
 1. Dzięki wielkie maniak - odzyskałem całość. :D
 2. @Miłosz W momencie, kiedy wybieram plik z backupem mojego save nic się nie pokazuje.
 3. Nic się nie pokazuje, kiedy używam tej opcji.
 4. Robiłem swój 1szy większy projekt w 3ds max i po chyba ok. 4h roboty wywaliło mi korki w domu po czym po uruchomieniu komputera ponownie nie mogę otworzyć pliku z tym projektem - da się go jakąś odzyskać czy straciłem wszystko? :|
 5. Mhm, dzięki wielkie za odpowiedź.
 6. Cześć, jak w viewporcie włączyć taki tryb w 3ds max? Próbowałem znaleźć odpowiedź, ale nie bardzo mi się to udało. ;d Grzebałem w ustawieniach viewportów, ale tam też nic nie znalazłem. Posiadam wersję z 2010r. Z góry dzięki za odpowiedź.
 7. @ikkiz dzięki Jeszcze mam takie pytanie - jak zrobić realistycznie wyglądające ziarno kawy i samą kawe w postaci cieczy? :D
 8. W jaki sposób uzyskać na silniku cycles dosyć realistycznie padające światło na płycie cd? Te wszystkie odbicia etc.
 9. Zainstalowałem tą wersje co oni w tym w temacie podali i chodzi tak więc można zamknąć i dzięki wielkie za pomoc. :)
 10. Dzięki. Rozumieć rozumiem, ale nie mam pojęcia gdzie coś takiego znaleźć. :D
 11. Próbując przejść do zakładki system wyskakuje mi ten sam błąd. :D
 12. Moja karta graficzna to ATI Radeon 4800 HD, pobrać to: Blender 2.64.9 Cycles + OSL , tak?
 13. Kiedy próbuje przejść w blenderze na ten tryb wyskakuje mi komunikat "program nie odpowiada" Próbowałem reinstalacji etc. Ale nic to nie dało. Podobny problem mam próbując przejść w zakąłdkę system w user preference.
 14. Z tym też próbowałem ale to nci nie zmienia. ;d
 15. Cześć, przysiadając do kolejnego tutka postanowiłem zabrać się za naukę tworzenie ubrań... Wszystko szło ładnie do momentu kiedy miałem dodać Garment Maker'a. Wpierw zrobiłem to bez dodania opcji break wówczas Garment Maker zadziałał, a następnie z nią zaznaczając wszystkie Vertexy po czym wciskając przycisk 'break" po wykonaniu tego działania wyskakuje mi błąd taki jaki wymieniłem powyżej: "Garment Maker: More than 2 splines meet at point" - nie mam pojęcia o co może chodzić, szczególnie iż wspieram się tutorialem robiąc dokładnie to samo co na filmiku. Próbowałem zabrać się za to parę razy od nowa myśląc, że być może coś pominąłem ale uważnie przeglądając całe dwa party nie zauważyłem raczej żadnego błędu z mojej strony. Korzystam z tego tutka i mam problem właśnie z tym etapem: Z góry dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy