Jump to content

Potax

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About Potax

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Łódź
 1. Swoją drogą, ktoś używa z was inklinga? Bo dużo bazgrzę na papierze i myślałem żeby kupić, ale zastanawiam się czy to naprawdę tak dobrze działa jak w reklamie? (sorry że w tym wątku o to pytam)
 2. Dzięki za miłe słowa i opinie. Widzę że to tekst jest najbardziej problematyczny tutaj, więc może jeszcze z nim powalczę. Konsultowałem tekst z tłumaczem i mi go zatwierdził, więc myślę że tak.
 3. Witajcie Mam na imię Tomek i choć jestem już na forum od jakiegoś czasu, to jeszcze nie dzieliłem się swoimi pracami. Pierwszą animką jaką wrzucam jest krótkie promo które zrobiłem z planem podsyłania swoim klientom. Założenie było takie by zrobić je w czasie nie dłuższym niż tydzień (wliczając rendering) i ma przedstawiać jakiś realny zakres moich możliwości przerobowych w tym zakresie czasu. http://www.youtube.com/watch?v=QHzsaEVMUJE http://youtu.be/QHzsaEVMUJE Ostatecznie bazowa część animacji powstała w 4 dni + 3 dni dłubania, przerabiania, dopieszczania. 100% After Effects + VC Optical flares i Particular W związku ideą całego przedsięwzięcia, stwierdziłem że zanim to podeślę komukolwiek, przydało by się trochę konstruktywnej krytyki. I to zadanie dla was :)
 4. Bardzo fajny film, chociaż rzeczywiście fabularnie to taki trochę chaos (ale rozumiem że to tylko zajawka). Przyczepię się jeszcze do nazewnictwa (przepraszam, mam trochę zboczenie na tym punkcie :P ), to co określiłaś mianem stonogi jest w rzeczywistości wijem, to dość zasadnicza różnica ;) http://pl.wikipedia.org/wiki/Stonoga http://pl.wikipedia.org/wiki/Wije Pozdrawiam
 5. @Nezumi Mam dokładnie takie same odczucia. Książkę uwielbiam, ale filmu się nie da oglądać przez to jak jest rozwleczony.
 6. Widać że chyba nikt z was nie żeglował po oceanie, jeśli czepiacie się horyzontu. Można przyjąć że statek jest u szczytu fali a ujęcie jest zrobione z dołu fali (fale na oceanie są bardzo długie) więc wszystko jest w porządku, a nawet lepiej, bo nie sztampowo.
 7. Czyli jak zanurzysz ślimaka w podtlenku azotu to zacznie zapierdzielać i świecić się na niebiesko... ciekawe :P
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy