Jump to content

ZirakKhazad

Members
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa

ZirakKhazad's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

20

Reputation

 1. Polecam uwadze grupę FB WarHUG i Meetup Warsaw Houdini User Group
 2. Osoby zainteresowane spotkaniami proszę o kontakt pw.
 3. 24 maja w środę o 19.30 spotykamy się w klubokawiarni Jaś & Małgosia al.Jana Pawła II 57 w sali na dole. Zainteresowane osoby z poza grupy proszę o kontakt przez wiadomość prywatną. Więcej szczegółów jest na grupie fb WarHUG.
 4. Uzupełniając spotkanie 27 kwietnia lokalizacja Warszawa ul. Wilcza 58A godz 19.30 lokal Znajomi Znajomych osoby zainteresowane proszę o kontakt przez prywatną wiadomość chce wiedzieć w miarę możliwości precyzyjnie ile nas będzie. Na tym spotkaniu odbędzie się na pewno moja prezentacja o symulacji tłumów i mam nadzieje minimum jeszcze jedna.
 5. Chętnych zapraszam do drugiedno ul. Nowogrodzka 4 na 19.30 w najbliższy czwartek 30 marca. Zrobiłem rezerwację na swoje nazwisko Konrad Szeliga. Jeśli komuś nie uda się dotrzeć to zobaczymy się za ok miesiąc o szczegółach napiszę wkrótce. Myślcie o prezentacjach ;) Nie muszą być super pro. Teraz to pewnie za późno ale jeżeli ktoś nie jest z grupy fb WarHUG prosił bym o informację o obecności na pw. Nie jestem w stanie przewidzieć liczebności grupy co za tym idzie zagwarantować odpowiedniej ilości miejsc przy stoliku.
 6. To może na dobry początek warto się spotkać na piwo w ten lub następny czwartek (30 marca lub 6 kwietnia) i porozmawiać jak spotkania mają wyglądać. Co kto może w nie wnieść w spotkania jakie sa oczekiwania ecc. Mam wrażenie, że sprawa utyka bo brak jest decyzji i czekanie np na słowo od SYmek-a by mogło się zadziać. Dobrze by było też wybrać jeden ale skuteczny sposób komunikowania się bo na razie ani z forum ani z fb na ta chwile nie wychodzi za dobrze...
 7. Ciąg dalszy ustaleń przeniósł się na FB grupa "WarHUG".
 8. To data premiery już znana February 21, 2017
 9. Z tym już już to przesada ;P bo już to dla osób/studiów posiadających dostęp do wersji beta :) a dla wszystkich w połowie lutego chyba że źle rozumiem "H16 will be released mid-Feb". Precyzyjniej dowiemy się prawdopodobnie. Dodatkowe informacje powinny wyciekać przez trzy najbliższe dni.
 10. AlienFX i PI . Trafiłem na informacje, że brały udział jeszcze dwa studia ale nie wiem które...
 11. Dory wywiad! Dobrze jest usłyszeć, że osoba która dobrze weszła w rynek ma swoją zwykłą szara Historię. :) Jedno mnie zabolało przecież Rybczyński nie dość że był nominowany to jeszcze zdobył Oscara za Tango krótką animację. Rozumiem, że więcej osób zainspirowało się "Katedrą" i, że film jest bardziej współczesny. Warto jednak pamiętać o istotnym wydarzeniu dla rodzimej animacji.
 12. Ciekaw jestem jak finalnie będzie wyglądał serial. Na razie Wygląd Misia i Zajączka na plus. Mam nadzieje, że jeśli w serialu pojawi się jakiś robot to będzie to robot kuchenny. Zależy co rozumiemy przez "aktualnie produkowaną" bo seriali animowanych 2d i 3d jest kilka tylko animacja poklatkowa straciła na popularności. Kilka tytułów i studiów odpowiedzialnych za tworzenie " Mami Fatale" Grupy Smacznego i Studia Miniatur Filmowych, "Agi Bagi" , "Box & Ball", "Latający Miś" BadiBadi czy "Kacperiada", "Tymek i Mistrz" Human Ark Problem z produkcją seriali tkwi w finansach. Wymagają długotrwałego nakładu pracy raczej się na nich nie zarabia. Dlatego też szukane są rozwiązania dające szanse sprzedaży ich na rynek poza Polską. Z tego co wiem to studia związane z 3d często na produkcje seriali zarabiają same z reklam. Warto się zastanowić jak z finansami było kiedyś i jak by to wyglądało dziś przy takim finansowaniu. Czy na pewno by się dobrze sprawdzało.
 13. Czy spotkanie odbędzie się zgodnie z ustaleniami? Korzystając z okazji, dla wszystkich sukcesów w działaniach z Houdinim na rok 2016. :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy