Jump to content
SYmek

WarHUG - czyli grupa moralnego wsparcia w Warszawie.

Recommended Posts

WarHUG - Warsaw Houdini User Group.

Mówiąc krótko, zdarza się, że 7 listopada w Warszawie zawita Andrew Lowell (http://www.andrew-lowell-productions.com) przy okazji swojego tourne po Europie. Człowiek ze znacznym doświadczeniem zarówno w używaniu Houdiniego w produkcji jak i nauczaniu. Andrew wspaniałomyślnie zaproponował, że gdyby zebrali się chętni, z przyjemnością przygotuje jakiś temat na prezentację. Pomyślałem, że to doskonała okazja, żeby się spotkać w większym gronie tych, którzy właśnie nie przebywają w Kanadzie ;). WarHUG jednorazowo czy nie, mniejsza o to. Jest okazja się spotkać, to czemu by nie. Andrew prowadzi zresztą zdaje się taką grupę w Vancouver. Co sądzicie? Są chętni?

Nie mam wielkich doświadczeń w organizowaniu takich spotkań. Wszelka pomoc i sugestie mile widziane. Dajcie, proszę, znać, co o tym myślicie i kto jest zainteresowany.

pozdrawiam,

skk.

ps w grę wchodzi właściwie tylko 7.11 (sobota), Andrew jest od piątku wieczorem do niedzieli.

Hej,

chciałem potwierdzić sobotnią imprezę z A.L. Dajcie znać, kto się wybiera, będzie łatwiej zorganizować event. Miejsce wciąż do ustalenia. Od fortów na Mokotowie (przy PI, po siedzibę HA, gdzie wszyscy są mile widziani).

Po prezentacji. oczywiście rytualne spożywanie napojów!

skk.

Bardzo żałuję, że nie mogę przybyć :(

Ale korzystając z okazji, czy szanowni uczestnicy tej konwersacji, są w stanie zdradzić gdzie w Polsce się używa Houdiniego "na co dzień" w pracy? Pomijam Platige i Human Ark, bo tam wiem że się używa. Pewnie też (spekuluję) w Juice.

Bardzo żałuję, że nie mogę przybyć :(

A to szkoda.

Ale korzystając z okazji, czy szanowni uczestnicy tej konwersacji, są w stanie zdradzić gdzie w Polsce się używa Houdiniego "na co dzień" w pracy? Pomijam Platige i Human Ark, bo tam wiem że się używa. Pewnie też (spekuluję) w Juice.

NO LABEL zdaje się. Sugerowałbym założyć nowy wątek w tej spawie!

pozdro!

skk.

Na 90% przybede + moze 1/2 osoby. Mozesz podac tylko o ktorej godzienie, bo zaczalem studiowac zaocznie i nie jestem pewien czy uda mi sie urwac wczesniej. Zeby niesmiecic to jesli zalozycie watek podam gdzie z tego co wiem jeszcze uzywaja Houdiniego w Polsce

Potwierdzam:

Spotkanie WARHUG

Sobota, 7 listopada, godzina 17.00, Znajomi Znajomych, ul. Wilcza 58a w Warszawie.

strona: http://znajomiznajomych.waw.pl/

mapa: http://tinyurl.com/ndbmqvr

Andrew będzie miał ultra ciekawą prezentację. Potem pogawędka, czas na pytania, gdyby starczyło nam czasu, może ktoś inny będzie chciał coś pokazać. Mamy dwie godziny na część oficjalną w prywatnej sali kinowej. Potem oczywiście drinki etc. Zapraszam wszystkich serdecznie!

skk.

Edited by SYmek

Wielkie dzięki za impreze wszystkim. Miło było zobaczyć znajome i nieznajome twarze. Andrew fajnie opowiadał.

Szymonie więcej takich eventów. Kiedy następny ?

Hej,

również dziękuję wszystkim za spotkanie! Pierwsze koty za płoty. 10 osób na start to jest dobry wynik!

Co do następnych spotkań wszystko zależy od Was Panowie (i Panie). Wstępnie ustaliliśmy, że pierwsza połowa stycznia będzie dobrym terminem. Proponuję dwie prezentacje po 45min/1godzina + pół godziny na krótsze, niekoniecznie przygotowane wystąpienia z użyciem myszki (10/15 minut na ludzia). Potem to co najlepsze, czyli jak wczoraj, czas na rozmowę, zakąski, picie, tańce i burdy z mordobiciem.

Na ochotnika pierwszej prezentacji zgłosił się Andrzej Majewski. czekamy na drugiego śmiałka, który podzieli się czymś smakowitym :). Na przykład jakaś scena z crowdem, który jest relatywnie nowy w Houdinim, więc może warto się zapoznać. Ktoś chętny? Może być cokolwiek inne, byle ciekawego i nie z Humana, żeby nie monopolizować sceny.

Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia!

skk.

ps może zróbmy tutaj giełdę pomysłów na wystąpienia (im konkretniejsze, tym lepsze), może komuś podejdzie temat.

ps2 Kto chętny do zrobienia logo grupy?

Przypominam, że czekamy na chętnego w sprawie drugiej prezentacji na styczniowym spotkaniu!

Kto chętny? :)

pozdro!

skk.

Czy spotkanie odbędzie się zgodnie z ustaleniami?

Korzystając z okazji, dla wszystkich sukcesów w działaniach z Houdinim na rok 2016. :)

Co z tym spotkaniem? Wszyscy zapadli w sen zimowy, czy to ja coś przespałem?

Hejka

Jako, że Hudy coraz bardziej "grubnie" i zyskuje coraz większą popularność w różnych środowiskach proponuje rozruszać WarHUG'a.

Co powiecie o wznowieniu organizacji spotkań wsparcia dla miłośników tego softu ?

Proponuję regularne spotkania np. raz w tygodniu wieczorkiem.

Z mojej strony mogę zaproponować salę z komputerami, projektorem i Hudym. Może wtedy będzie łatwiej dla każdego aby materiały na bieżąco przerabiać podczas prezentacji wybranej osoby. Nie wiem czy to nie za bardzo krok w kierunku POPu ale pewnie i tak nam się zbierze grupa fascynatów a nie "trendowców" w przypadku takich spotkań.

Dajcie znać co myślicie na ten temat.

pozdro

czaps