Jump to content

DIGITALWORLD

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About DIGITALWORLD

 • Rank
  Member
 1. Dzięki za podpowiedzi. Silnik to Unreal Engine 4.
 2. Próbuję przenieść do UE 4 kawałek realnego miasta. Na razie bez modelu terenu. Załadowałem do silnika 4 skany map zasadniczych. I na takim podkładzie zacząłem modelować prototyp posiłkując się też google street view. Czy modelować w całości ulice i chodniki jako jeden duży model? Osobno ulice i osobno chodniki? Jaki sposób modelowania jest najlepszy pod silniki gier?
 3. Niedawno na kanale mt2 pojawiły sie fajne rendery: http://www.youtube.com/user/mt2uae
 4. Na kanale youtube firmy Crytek pojawiło się 10 filmów z produkcji Ryse: Son of Rome. Na stronie cryteka mozna pobrać 3 pdf z prezentacji na SIGGRAPH 2014. https://www.youtube.com/user/CryDevPortal/videos
 5. To niech ten doświadczony grafik prześle próbkę tłumaczenia lub wcześniejsze tłumaczenia z dziedziny grafiki komputerowej:)
 6. Składam zlecenia dla biur tłumaczeń na tłumaczenia filmików Autodesku z serii: Understand 3ds Max Units. I w dwóch próbkach tłumaczeń przetłumaczono Display Units na jednostki rysowane lub jednostki rysunku. Dlatego mam wątpliwości, bo według mnie chodzi o jednostki wyświetlane. Jak ktoś ma namiar na dobrego tłumacza lub redaktora specjalizującego się w grafice 3D to byłbym wdzięczny za namiar.
 7. Czy ktoś wie jakie jest polskie tłumaczenie dla Display Units. Może ktoś z was ma Biblię 3ds 2012 i mógłby zerknąć na tłumaczenie.
 8. Kurs rozpocznie się 1 czerwca. Cena 299 dolarów. Więcej informacji na nowej stronie autora: http://www.grantwarwick.net/mastering-hs/ Za 199 dolarów można nabyć kurs Mastering Vray: http://www.grantwarwick.net/mastering-vraynew-page/ Możliwe zniżki dla studentów.
 9. Na czym polega ta nowa technika? Jak ustalasz wysokość i proporcje budynków jeśli korzystasz ze zdjęć? Wrzucił byś screeny siatek tych budynków dla nowicjuszy:)
 10. Eat 3D wydał niedawno DVD pt.: "UDK Modular Masterclass". Cały proces tworzenia modularnego w UDK, teksturowanie, proporcje, oświetlenie, assety wszystko rozłożone na 2 części. Jedynym minusem jest używanie przez autora Modo zamiast Maya czy 3ds Max. Oczywiście kurs zawiera folder z plikami projektu.
 11. Czy najnowszy Max uruchomi się pod Windows XP Home SP3 i bedzie działał stabilnie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy